Prijava

Po meni je to kukanje samo neka manifestacija tuge autora koji su jedno vreme bili u centru paznje, a onda su dosli neki novi i potisli ih u drugi plan. I ti novi kasnije budu potisnuti i tako sve u krug.
Naravno da im zezanje vise nije kao pre, kada su oni kulirali novajlije i bili glavne face, a sada ne mogu nista kul da kazu na cetu jer nova ekipa pici neku svoju spiku 300 na sat i super se zezaju. Tuzno je to i kuknjava je sasvim razumljiva.
A kome se citaju stare definicije po sto puta i to im je zanimljivo, postoji uvek arhiva za njih.

Ja sam kukao, žestoko...Posle jedno 2 meseca euforije zbog pronalaska sajta , bio sam pogodjen odlaskom nekih ljudi sa kojima sam se prijatno družio...Onda sam sve redje i redje dolazio a jedno vreme-NIKAKO. Od februara do septembra sam kulirao Vuku... A onda slpletom okolnosti jedan dan slučajno uletim na sajt, upoznam neke nove likove i prozborim sa nekim starim Vukajlijašima i "Lesi se vraća kući"... Mada je evidentan generaciski jaz medju članovima, i mislim da sada ima mnogo više mladjih nego starijih na sajtu (mada je tu problem šta je pojam mladji a šta stariji) Odlučio sam da ocenjukem SVAKU definiciju koju pročitam, i da jednostavno ignorišem ljude koji me nerviraju a komuniciram sa kvalitetnim autorima, kojih još uvek ima!!!(Mada ne toliko kao ranije) Naravno, kad god sam ispirisan pokušavam da doprinesem nekom definicijim, manje ili više uspešnom...

Ja rekao da je sve već rečeno? mislim da je to neko drugi rekao, pošto ja prvi, još uvek nisam rekao sve što mislim :-)

Eto rešenja! Če, Nikola i Tihi su dobro rekli: ima novih i raspoloženih članova sa dobrim definicijama, pa izvol'te; ko hoće zajebanciju sa ljudima, tu su mu forum i čet; a ko je nostalgičan, tu mu je arhiva. I Kaizen sit, i članovi na broju :-)

Normalno. Arhiva je uvek tu, a i ljudi su se navikli da ignorisu gluposti. Imate toliko i toliko definicija, gde uvek nesto mozete da proberete, a ako vam je stalo da starih autora da ponovim tu je uvek arhiva.
Ja u zadnje vreme citam po autorima gde je zagarantovan kvalitet i bas mi je fino.

Kukanje uopste nije na mestu iz mnogobrojnih razloga koji su ovde navedeni.
Bitno je da smo se slozili oko necega.

Nek se sad zabava nastavi, a ko misli da je ostao nedorecen nek slobodno kaze.

Meni je najveća razonoda da čitam ZyClonove komentare na druge definicije, posebno na one na koje je dao minus. Najjači lik.

I meni isto Dzoni :DDD

Zelim da primetim da su ovde neke osobe upravo kukale za nekim lepsim vremenima na sajtu i pozivale na masovno otreznjenje , a sada govore da i i njih ta kuknjava smorila.

Drago mi je da su ti autori prevazisli svoj ego bez pokrica i skapirali da su smorili sami sebe.

KOJA BRE LEPSA VREMENA NA SAJTU?
Ljudi, kapiram da ima vas koji zapravo jedino mesto pod suncem nalazite na ovom sajtu. Na kraju krajeva teska su vremena,pa ljudi pribegavaju raznim nacinima da pobegnu od realnosti.
Ali, da li je moguce da stvarno osecate toliku pripadnost ovom sajtu i smatrate aktivnosti na istom svojim zivotnim pozivom?
Mene iskreno zabole uvo kako je bilo, kako je sada i kako ce biti.

Sto imam, ja to kazem u definicijama. Kada zapazim neku enormno retardiranu osobu ja se malo igram sa njom na chatu. Kada vidim nekog zanimljivog i inteligentnog autora, malo diskutujem. Ali to bi bilo to.

Da li retardiranost i pateticnost pojedinih autora moze da utice na moju jutarnju erekciju? NE

Da li defke o Caku Norisu mogu da mi naoblace dan i sjebu koncepciju dana? NE

Cemu onda "Zal za proslim vremenima na SAJTU"? (Zar sama recenica ne deluje i ne govori koliko je takvo razmisljanje bedno?)

Opustite se malo. Zivot je isuvise kratak da bi ga proveli patetisuci.

Vlajko dobra tema.

Pozdrav.

Мени је на сајту сасвим ОК. Има пролазних кукњава услед досаде, понека чарка и свађа, понеко бановање, понеки психопата, понеки хејтер.... Али зато има доста новајлија пуних енергије и смисла за хумор, те све ружно брзо падне у воду и заборави се. Као што рече Бан, сајт је буквално живи организам који се развија, те је и логично да понекад изгледа досадно. Коме недостаје прошло време, постоји архива. За све остало, укључите вијуге и напишите нешто што ће неког засмејати и орасположити.

Savet: svaki put kad pomislite kako je sajt propao, pomislite koliko smo bolji i superiorniji od urbandictionary-ja i videćete da nije sve tako sivo. ;-D

Da se apdejtujem:

Pozdrav Bushidu, Korleonetu i Barakudi. Dobro ste rekli.
Ja vise nemam sta da kazem, a veoma sam zadovoljan sto je ova tem imala odjeka.

ЉУДИ!
Као што је много пута речено,мора се ићи напред.
И ја сам имао период кад сам био завидан на дефиниције дана,а био сам убеђен да сам баш ја тај који је развалио.И онда сам схватио да не вреди кукати ни за чим.Једноставно,насмејеш се,искулираш и идеш даље.Можда неки следећи дан буде боље.
Вука је организам,то сте у праву:једни се стварају,други одумиру,трећи опстају прилагођавајући се.
Влајко,заболе те ћошак ако те неко нервира.Ти барем знаш да узвратиш,то сам видео.
Баракуда је потпуно у праву,ишао сам и на urbandictionary-Вуки не може ни да присмрди по садржају.
И зато,радујте се сваком новом дану на сајту-ако вам се нека дефиниција не свиђа,искулирајте.Модератори ће већ извршити правду ако је дефиниција њесра.

Не можеш да кажеш да се није десио квалитативни пад откако су престали да пишу добри аутори као што су ујка вања и гвозден, а дошла нова генерација опседнута сисама и лезбо моментима. Најбоље што можеш да урадиш је да пишеш за своју душу а не за плусеве...и бићеш човек сине мој :D

Мени се баш свиђа смер наводног пропадања сајта :)

Amantino, bravo za Kiplinga ;).

Meni nije smesno sto ovi kukaju kako je sajt propao!
Mene ti clanovi nerviraju!
Kritikuju druge,pricaju kako je generacija 2009 sranje, a nikako da pogledaju sebe!
Sto oni nisu tako dobri, a ocekuju od drugih da budu dobri(pod tim ne podrazumevam dobre definicije jer dobre definije i izrazitu popularnost imaju i najvece djubradi na ovom sajtu koje niko ne podnosi)?!

......aha.....ma ja sam samo tu da bi pobedio u ovoj igrici,al teska je majku mu....

Da kazem i ja par reci, ovo mi je prvi post posle vise od mesec dana...

Jeste malo dosadilo ovo kukanje, sajt ne propada, ali meni naprimer nije zanimljivo kao npr. do pre par meseci, ajd da kazem oko kraja 2008... Tad sam provodio vise od 5 sati dnevno na vukajliji.... Dolazio sam sve manje i manje dok nisam poceo samo da se ulogujem, vidim PVT-ove i izadjem... Danas sam resio da ovu dosadu i krizu ako nista na silu prevazidjem, trudicu se da opet imam onu vedriju sliku i da se radujem svakim dolaskom. Evo sad na ovoj temi vidim hrpu novih clanova, verovatno boljih od mene, i milo mi je kad vidim da ima dosta dobrih novih ljudi, jos se nismo upoznali ali uvek se trudim da upoznajem nove ljude....

Odem na cet, ono 30 ljudi tamo... Svako sa svakim prica, ne smeta mi naravno ali nekako mi nije kao pre, i sad imam uvek sa kim da razgovaram, pricam o srednjoj skoli..... I tek sad shvatam zasto je to tako. JA SAM KRIV

Imao sam krug od desetak ljudi sa kojima sam intezivno komunicirao i nisam se osvrtao... Upoznavao sam druge ali ne kao sa pocetka.... Smaram vas jel tako? Ma jeste sigurno... Aj da ne serem ja vise, trudicu se da malo vise posecujem sajt, definisem (ne pamtim kad sam definisao zadnji put:)

Aj pa tako, pozdrav........

Dobro došao Vulu:))

Heheh
Hvala Korleone