Prijava

Pozdrav Vulu mom, jebemu sumpor, ko kaže da sajt propada, kad Vule ode sa sajta, e onda je to armagedon Vukajlije.

Hvala, hvala medvede.

Ma ne propada nego je svaki clan ko tako misli sam kriv jer svi treba da doprinesemo da ne propadne

ZASTO SAIT PROPADA KAJZENE

Zato što Srbi iz dijaspore više ne pričaju srpski.

Bez obzira na propadanje ima trista sedamnaest i pesto hiljada autora..

Od kojih su trećina dupli, trećina umrlo pre tri godine i trećina dolazi na sajt jednom u mesec dana. Ima i banovanih... Msm ja sam relativno nov na sajtu, ti to bolje znaš pice

Paa nee znm da li ima 100 auotora koji su kostantno online..

Da li je i vama smešno da gledate kako ljudi kukaju što je sajt (Kukajlija) propao?

jeste :)

solidan sajt bio ovo uvek

Da li je i vama smešno da gledate kako ljudi kukaju što je sajt (Kukajlija) propao?

To je deo šarma i duhovitosti ovog sajta nadasve obrazovnog karaktera. Tako se kuka odkad je nastao. I kukaće tako i naši unuci i njihovi unuci...

A da! Jbt kako propala tema!

Da li je i vama smešno da gledate kako ljudi kukaju što je sajt (Kukajlija) propao?

Da!
Zato sto je kukanje kako je nesto pre bilo super a sad je sve sranje je odlika sirotinje, a ja volim da se smejem sirotinji

ali kukali su da sajt propada i pre sedam godina, što je godinu i po dana od nastanka sajta

što znači da je sajt ubedljivo bio najbolji u vreme kad su bili registrovani samo kajzen i njegov priglupi, ali dobroćudni šurak

hahahahah ova tema stara 7 godina

dokaz da sirotinja kuka da je nesto pre bilo bolje samo iz svog sirotinjskog vaspitanja i navike, ne iz realnih razloga

sajt nikada nije imao manje sljama, samo neka nastavi ovako

sajt nije dobar jer svi duhoviti, pametni, super kul ljudi ne mogu da dodju do izrazaja. odjednom. da moze to, bio bi super i niko ne bi srao. ovako mu dodje kao neki fest uvlacenja u cmar i hevi fakbadizam.

zasto pedja gnjatic moze da nekropostuje ovu temu

Aktuelno. Više no ikad.

Неке ствари никад не излазе из моде. :Р

teme o propadanju sajta su redovnije od godisnjih doba.
ja sam se pomirio s tim da neke stvari jesu propale, ali bar je jos ziv.

Ako nista, bar je Vukajlija imala vise dobrih sezona od Ronaldinja.