Prijava

Уживам гледајући те како пропадаш Вукајлијо

Od 100.000 do 22.000$...daj bre gazda da napravimo pare, nije kasno!

Vredeo je u jednom momentu i preko 100k ako se dobro sećam

nešpto tipa 130 140

prevodi onlajn vrede 66k lol

Vredeo je u jednom momentu i preko 100k ako se dobro sećam

I ja mislim da sam pročitao nešto oko te cifre. Šteta jbg. Samo malo lik da se cimao ovo je moglo i dalje da živi.

Nudim 148 evra, poslednja ponuda. Uzeće ih kazan ili mocart, nemam dilemu da bih pre kazanu dao.

I ja mislim da sam pročitao nešto oko te cifre. Šteta jbg. Samo malo lik da se cimao ovo je moglo i dalje da živi.

Kad pomislim na inovacije nakon sto je dostigo tu cifru, mislim da je najbolje bilo da nije nista dirao.

Recimo

http://urbandictionary.com.websiteoutlook.com/

5 mil $ jebote

Prosto se pitam kako si, Kaizene, mogao da odustaneš od ovakvog potencijala...daj da zavladamo regionom, opet!

pobrisana gomila tema, verovatno ce da se pobrisu i neki podforumi u narednom periodu.ostace samo jedno dugme na meniju vukajlije recimo dugme HUMOR i tu ce da bude desetak tema.valjalo bi da se pokrene jedan drugaciji experiment, a to je da svi clanovi budu modovi, jer nas ionako ima mnogo malo i posto nama modovi nisu ni potrebni onda mi trebamo da budemo sami sebi modovi.

Обавезно да умодујете мене и Лаба на одређени период прије нег се ово угаси. Свакако се ничим не може произвести већа биједа и јад на овој олупини некада боговског сајта.

pa valjalo bi da nas umoduju.a ja obecavam da cu sam sebe da banujem ako prekrsim neko pravilo.polazim prvo od sebe, ako ja sam ne koristim povlastice onda normalno da niko drugi ne treba da ocekuje da cu da mu popustam ovde i dozvoljavam da radi sta hoce

a ja predlazem i spajanje tema a ne brisanje.znaci jedna tema da sadrzi vise tema.dajem primer:
raznorazno pitanje i sta te nervira, patike
i u toj temi se prica samo o te tri stvari a ko spemuje obavezan ban osim ako to spemovanje nije humoristicno..