Prijava

da su definicije srenje -jesu. definicije dana takođe. ali uvek može da se nađe i po neka koja nam se neverovatno svidi, nasmeje... takve definicije iskomentarišete i one ostaju na našem profilu pod komentarima, pa kad dođe vreme da stvarno više nema dobrih definicija a vi uzmite pa čitajte one stare:)
ali, imamo forum, eto ja se neverovatno dobro zabavljam na forumu, u igricama, pa i kad naiđu neke svađe među članovima i moderatorima, to je tek atrakcija, ili vlajko izvini, i ovakve teme su mnogo dobra zanimacija.
sve to sačinjava ovaj sajt, ako je naišao loš period definicija nešto drugo je dobro. uglavnom, na sajtu nikad nije dosadno.

@JTU
Barem se slazemo da je kukanje dosadno.

Nisi reko da je bilo idealno, ali ja sticem takav utisak iz vasih kuknjava.

Moram da te ispravim, ja sam glavni krivac. To se vidi. Evo, ako se to tvoje idealno stanje priblizi stanju na sajtu ako krajem meseca odem sa sajta bice i empirijski dokazano.

Ti si bio zabavan, barem tvoje defke su sve zabavne (osim o fejsbuku), ali vise nisi zabavan, sad samo kukas i mislis da si izabran da ljudima pokazes kako treba da se radi. Sto je neukusno. Eto i ja sam bio subjektivan.

@JTU
Nisam ni ja tebe pitao za sebe, al ti si izrekao svoje subjektivno misljenje, pa sam i ja dao za sebi pravo da dam o tebi misljenje.
Spomenuo sam te, jer sam spomenut (tj moje definicije), a to sto pricas sa mnom, to je zbog toga sto si me pomenuo u tvom prvom komentaru i ja sam morao da te udostojim bar nekog odgovora.
Znaci greske pravis ti, npr i ovde: Ja sam sebe sam nazvao glavnim krivcem, a ti si reko da mene ne smatras za glavnog krivca.
Moram da te ispravim. Tako je isla diskusija.

Zasto bre ljudi brisete komentare? :)

Taman sam hteo da odgovorim.
Al toliko od mene...akko vise nikog nema da kaze neceg pametnog na ovoj temi, molim lock.

Pozdrav.

Ok, da vidimo, pa sajt ne propada nego ljudi samo pokušavaju da ubodu pluseve pa se okreću atraktivnim temama. Sad ti ljudi se kasnije otrezne pa počnu da pišu nešto originalno, ili nastave po starom pa na kraju odu sa sajta.

Mene je smorilo kukanje, Vlajkonja, ali jedina stvar koja me je još više smorila su definicije. Nekad sam čitala svaku, nijednu nisam preskakala, a sad sam dobra ako pročitam dvadeset dnevno.
I moram da pomenem nešto što mi bode oči u poslednje vreme: definicije koje su odrađene bez ironije i dvosmislenosti dobijaju mnogo više pozitivnih glasova od majstorski napisanih definicija za čije je razumevanje potrebno uključiti mozak. Izvestan (ne tako mali) broj uspešnih defki liči na članke iz Kurira i Skandala, i pritom ne mislim na temu definicije, već na stil. Kad sve to uzmem u obzir, minus mi dođe kao kompliment, ali najozbiljnije.

"minus mi dođe kao kompliment, ali najozbiljnije."

tako je bre! a mene ljudi napadali sto sam izdelio sve one silne minuse :S

Surovi, posteno da nam kazes, jesi ti nagovorio Kaizena da skloni broj datih glasova u profilu? :)

Ја свакодневно масовно делим минусе!
Чуди ме како ме већ нису прогласили за хејтера, али озбиљно!

stari si ti hejter... :)

a da se makne ova zmijica sa slikama dole, ko sto je maknuta za jutub. predlazem to jos odavno iz cisto sebicnih razloga (mrzi me da kacim slike blabla). moz kacis sliku za tvoju dusu, ali da ne bude reklama.
Jeste li primetili koliko je klipova uz definicije odkad je sklonjeno za video?

koji ste vi licemeri!
ako je sve sranje i ne valja a vi onda nemojte ni da dolazite!
ja imam verovatno jedinstveno vidjenje vukajlije.Prvo sam bio tu da se zabavim i citam zanimljive stvari,ali kako krene sa definisanjem ,malo po malo ovov se pretvata u takmicenje.Tako da je za mene ovo jedna velika,zanimljiva,do sada najteza pc net igra!Cilj je pobeda i prvo mesto!

hehe, nisam ja nagovorio. to "poboljšava performanse" :))

@t.djavo
uvek se moze naci neceg zanimljivog

@Sonoftomorow
apsolutno se slazem. Zato mi je dosadna i smesna ova kuknjava.

@Insolent Defender
ja iskreno nemam neki stil, al umem da ocenim sta je dobro, pa sam i ja primetio manjak kvaliteta, isto ne citam svaku definiciju, al to mi nimalo ne smeta jer sam ubedjenja da ce kvalitet uvek da ispliva i nema razloga da kukam sto ovaj sajt nije po mojoj idealnoj meri. Toliko sebican nisam.
Niti sajt shvatam ko nesto ozbiljno.

@celt
Videoteka je zamrla, a ova fototeka je planula jer u novoj verziji se automatski vide deset slika, a ne cetri i to im pridaje znacaj. Zato ljudi to i zloupotrebljavaju i definicije dana ne odskacu nimalo od ostalih iz tog dana ili su cak i ispod njih...

@Laki
apsolutno se slazem!

Znaci, bez kukanja molim!

Ma jeste, Vlajko, smara i to. Kokneš minus ili plus, i kraj. Čuvajmo energiju za privatne živote :-)

Normalno! Zavrsis sta je do tebe kao citaoca i naravno predjes na zabavniji sadrzaj, a ne da smaras druge i trosis svoju energiju :)

Jeste, mora da cuvate energiju! Na mene mora da se pazi :)))

Dosta sa kukanje i tacka! :)
Vlajko ja te u potpunosti podrzavam!

@energija

ma tebe cemo, barem ja, posebno da pazimo i da cuvamo...i hvala ti sto me podrzavas.

E sad, jedini razlog sto sam se ponovo logovao je ovaj covek:

JTU!

@JTU

Ne mogu da verujem kako svaku diskusiju okrenes ka sebi, kao da si ti sad neka osa oko koje se okrece sadrzaj ove teme.
Ja ne znam kako ti dozvoljavaju da izmenis komentar posle 20 drugih komentara i da nekako sve promeni smisao, ili cak da napises komentar, pa ga obrises jer sto posto kad procitas sta s i napisao sam mozak ti proradi i nagovori te da obrises tu glupost.
Ne mogu da verujem da li postoji uopste neka svrha voditi bilo kakvu diskusiju s tobom. Pa ja treba da sam non stop on line (sto sam trenutno u nemogucnosti) pa da vidim sta ti sve tu prepravljas i dopisujes.
Mislim dopisujem i ja, ali nikad posle tolikog vremena.

Elem:

JTU:
П.С. Ти, ако желиш због мене иди са сајта. То ће можда краткорочно помоћи, али ће опет доћи гомила лоших, или још горих аутора.

E sad, da je to bilo odmah napisano, ja bi ti bolje odgovorio, i ne bi se trudio da zavrsim razgovor s tobom iako je off topic.
E, a kako si ti ovo dopisao, dobio sam ponovo neku zelju da ti nasiroko objasnim:

Nemam nameru da zbog tebe ili bilo kog drugog idem sa sajta, oticicu na kratko iz tehnickih problema, a vraticu se makar kao drugi Vlajko dzangrizavi po ugledu na tebe. Znaci, ne mogu da verujem da nemas druga posla pa pokusavas ovakav marketing.
Juhu vidite me...zbog mene idu sa sajta.

Izvinjavam se ostalima na ovom malom off topicu, jer ioanako sam sve sto je bilo bitno rekao na ovoj temi, a znaci mi i sto su me ljudi podrzali, i da je ova tema imala nekog odjeka, barem indirektnog.

Lično mi smeta što u hrpi definicija čoveku promakne nešto što je istinski vredno. Ako bi iako mogle (neke službe ovde) da nekako označe ono najvrednije...

pa i u životu ti često promaknu neke vredne stvari, pa nema službe koja naglašava šta je dobro, a šta nije :D

mislim, sve je subjektivno, tako da bi nadležnim službama sigurno promicale neke kvalitetne stvari prilikom tog trenutno potpuno fiktivnog obeležavanja. mislim da je bolje da ništa ne bude obeležno nego da nešto bude, a nešto što bi trebalo da bude, ne bude. ako me razumeš.