Prijava

Gkedam ja TV neki dan, kad tamo na prvom neki bradonja izdao recnik sinonima, navede i nek primer, tipa "vuces se ko gladna godina", kaze godinama je radio na tome, i onda je neka zena sa (naravno) nesrpskim imenom i prezimenom pricala kako je to projekat od visokog znacaja za srpski jezik i kako od Vuka i blabla, uglavnom uprilicena je prezentacija... I sad ce bradonja da bude zasluzni gradjanin!!! Da pusta bradu o drzavnom trosku! Sa glupom knjigom i mrtvim primerima.
Ali zato sam tu ja...
Imam jedan mali predlog. Znam da bi bilo nemoguce objaviti Vukajliju u stampanom izdanju , ovakvu kakva je, prvo preobimno je, a drugo, realno ima i dosta izmisljenih definicija koje nisu u stvarno upotrebi.
Ja bih dodao jos jednu "Classic" podkategoriju (slika Vukajlije kako pusi klasik se podrazumeva) u koju bi isle ISKLJUCIVO definicije koje su u stvarnoj upotrebi, sa primerom koji je lepo objasnjava bez preteranog fraziranja. One se ne bi ocenjivale sa + i - nego sa "cuo" i "nikad cuo", a na moderatorima bi bilo da preselektuju vec postojece definicije. Na tah nacin bi se dobio prilicno uredan materijal za stampanje "Vukajlije" kao najrelevantnijeg recnika slenga i fraza, koji bi se uz dodatak najboljih defeinicija mogao stampati (i prodati) svake godine, a ne da nam dramoser bradonja objavljuje njegova govna, i prima pare od drzave za to.
Dole sa bradonjom!!!

ЈЕБАЋЕМО БРАДОЊУ!!!1!

KAJZENA BOLI KURAC!

A i zašto se smarati time....

@Skocimis

Pa recimo od ovoga bi imao neku paricu Kajzen. Napravio je brend, a slabo ga eksploatise, to je jedno, a drugo, mislim da treba da sakupimo to i uredimo kad se vec zajebavamo ovde. Recimo:
-Izrizikovao se ko govno na mrazu-
-Jede govna ko Grk ajvar-
-Oj Mesece Suncevo govno-
To su ti sve definicije koje je objavio jos Vuk Karadzic, a ima ih more, imam tu knjigu. Ja ti garantujem da kada bi sad sibno neku od njih da bi bila solidno ocenjena, cak stavise nailazio sam na takve primere.
Vukajlija je vec brend , svako bi ti to objavio. Sto se relevantnosti tice, ko moze da pobedi stotine ljudi koji su pisali i ocenjivali?
I najvaznije, JEBIMO BRADONJU!!! )))

Može, nek Kazan plati to okupljanje i super....

Bradonja... Nije bitno kako se zove, svi su oni isti, puse lule, imaju lepe gajbe, razumeju se u skupa vina, obicno imaju jednu cerku i ona ti je ona EMO, letuju u Rovinju...
Bradonja je razlog sto su ti uzeli XM-a sa 50 kila nafte razumes? Now go out there and kill bradonja...

Kajzenspor se zajebava a nama kasne plate...

Bradonja je razlog sto su ti uzeli XM-a sa 50 kila nafte razumes? Now go out there and kill bradonja..

MAJKUMUPIČKU ONDA AKO JE TAKO!

iznevirao sam se, odo zakunt, ukurac. koi ti trebalo da pominješ Xm-a....

Ma boli ga da plati nas, ali treba da stoji samo ime autora koji je to utefterio, i onda lepo u svoj sivi stavis "jedan od autora srpskog frazeoloskog recnika", a kad krene neka rasprava, samo kazes, jel ocete da izvadim "Srpski trazeoloski recnik" pa da vam razbijem glavine? Mamu li vam nepismenu... Pa zamisli situaciju u kojoj je klinac sa 16 godina vec objavljivani autor, i zavodi redom profanke srpskog?

Nije uopšte glupa ideja štampati knjigu zbirke bisera sa 10-20. po posećenosti srpskog sajta.Tj. čudno je da to niko do sad i nije uradio,recimo Njuz net ima svoju knjigu,možda i dve ako se dobro sećam.Al ako Kajzena boli kurac,ništa onda ja...

još pre sto godina je bila ta priča. toliko.

брадоња = севојно

ЈЕБАЋЕМО СТЕВОЈНО

aj dont ker bikaz maj dik iz a masterpis

Više posla za moderatore? Ne valja ideja, fuj ideja.

Aj prepričajte mi svojim rečima o čemu se radi?
:trlja oči, sanjiv:

vukajlija da napravi knjigu definicija, ukratko.