Ко последњи побједник 132

  1. Haha, sve je moguće :))

  2. Aj makar da ne mlatimo u prazno... Čime se baviš, okle si? :)

  3. Završila sam engleski u Beogradu, sad sam tamo na masteru :) Inače sam iz Loznice :) Ja znam da si ti na pravima u Kragujevcu, ako ne grešim? :)

  4. Sti dupli nekog moderatora? :) Ili radiš za ove iz Agencije? :)

  5. Ma jok, Veverica te pominje na svakom koraku, a i Coa po forumu, tako sam zapamtila, vi ste neka ekipa, tako? :)) Eee, Sale, dugo sam ja ovde, svašta se i nesvesno zapamti ;)

  6. Pa Coa i ja smo ortaci iz osnovne, sedeli zajedno jedno vreme, a i veverica je bio sa nama u istoj osnovnoj, a posle smo Veverica i ja bili u srednjoj u istom odeljenju. Tako da ono, nije da se družimo baš, ali smo sada sva trojica na pravima pa nam i nije loše, mada su oni 3 godina, a ja sam brucoš, jerbo sam se zajebavao 2 god.. Ti si koje god? :)

  7. Aha, lepo onda :) Ja sam '89.

  8. Eeee blago tebi.. Samo mi reci u kom kontekstu su me pominjali Coa i Veverica.. :))

  9. Što blago meni? Matora sam :( :D E, ne znam sad tačno, više puta te pomenu, ne pamtim baš sve detalje... :)

  10. Pa vreme da se udaješ... Tako ću i ja ovu moju za 2-3 godine da zaprosim :))

  11. Joj, ćuti, neću još, još koju godinu... :))

  12. Koliko ti je ispita ostalo? :)

  13. 5 na masteru sad... :)

  14. Taman, sada da kreneš da tražiš žrtve.. ako već nemaš neku :)

  15. Pa imam već ;) Dobro, ne znam još u kom će to smeru ići, ima vremena, nigde ja ne žurim :)

  16. To to, ima vremena.. ali vidim da se ne predaješ :)

  17. Pa samo u retkim situacijama :) Ali ipak idem sad, treba ustati malo ranije, ipak je Božić :) Laku noć, uživaj ;)

  18. Modulatore!!! Zaključavaj!!!

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.