Prijava

Ко све нема косе или има кратко шишано до 2мм. Дугокосе металике СТОП.

ЈА НА КЕЦА ВАЗДА ИДЕМ !

Са стране ми је двојка. Придружујем се теми.

Ај нек неко направи за нас црвенокосе

Ја нисам ћелав, али бих волео добријем главу само да видим на шта ће то да личи.

Ја нисам видео фризера већ годину и по, само жилет и сапун и цакли ми ћила на сунцу... Добро пуштам браду да имам неке длаке на лицу..

ТО ТРИШО ВИТЕЖЕ

Daću vam ja kose ako vam treba!

Meni je glava obrijana od momenta kada sam dobio prvu platu od države Srbije.

Sad više ne živim u Srbiji, al' brijem glavu i dalje u spomen na taj srećni trenutak u mom životu. Sarkazam, naravno...

Осећај је дојајан Јебач, осећаш своју лобању под прстима и сви оће да те пипају да осете..

ПРАВДА ЗА ЦРВЕНЕ КОСЕ

Мораћу да пробам. А ако ми се не свиди отићи ћу у планину да чувам овце једно месец дана док не порасте.

Nula FTW! Ja sam izmislio celavost na vukajliji, svako ko se izjasni kao celav mi dodje simbolicnih 10 evra. Remcu sam dozvolio da fura frizuru za dz, odabrao mi je definiciju zauzvrat.

Видро на ћелаво се шишај па се јави!
И ја сам нула Јерихо ко ти!

YeahBatch

Ја нисам ћелав, али бих волео добријем главу само да видим на шта ће то да личи.

Kontam da će i dalje da liči na Darka Lazića hahahahah

nisam odavno bio na nularici, ima već ihahaj, odma posle duuuge kose na nulu, no koi kurac

Kontam da će i dalje da liči na Darka Lazića hahahahah

хихихихихихихи

ја се шишам на 0.5. то је између 0 и 1, кад се без наставака подигну они ножићи!
ИМАЛ КО ЈАЋИ?!

ја се шишам на 0.5. то је између 0 и 1, кад се без наставака подигну они ножићи!

Takođe...

Meni je ćaća ćelav od 30 godine, imam predispozicije.