Prijava

Ne usmjeravas ga u korisne stvari. Uz sarm mozes dobiti posao za koji nisi ni kompetentan a kamoli da osvojis srca ljudi :)

Nije samo sarm dovoljan, treba znati kako manipulisati ljudima

Uz sarm mozes dobiti posao za koji nisi ni kompetentan a kamoli da osvojis srca ljudi :)

A jbt već sam prešao tu igricu, nemam izazova :(

Sreca je imati puno deca ne imati puno pari:) mi na Kosova imamo puno deca to je pravo bogatstvo:) sve je drugo laz

Abnormalno los trol

Hahaha kako se isprimate na siptara to je nevjerovatno

Хахахахах генијалан трол

LOL
Mujo uleteo iste sekunde,prvi na liniji za odbranu otadzbine,brzi od munje.

Sad ce ga banovati i uklonit mu ovu zastavu Kosova iako nije naporan kao pojedini troleri

Meni je interesantno kako se mujo brže isprimao od bolje npr iako je stari 10 godina haha

Sad sam hteo nešto do jaja da napišem, ali bi izgledalo kao da ignorišem trolj.

Ja planiram samoubistvo,tj cekam jos Zapatu da postuje na ovoj temi i umrem od transfera.

To nam hvala sto smo se borili sa partizani protiv fasisti za slobodu u Jugoslavija:) srbi los narod mnogo. Tito jedini pametan bio
https://m.youtube.com/watch?v=RGc1qjdXDvA

Previse patispanja i patetike Profe, kad to prevazidjes bices zaista srecan

Meni je interesantno kako se mujo brže isprimao od bolje npr iako je stari 10 godina haha

Hahah sto je najgore kliknuo sam bezveze na temu vjerovatno u trenutku kad je i ovaj postovao, dok sam kliknuo pisalo mi je zadnji post jos ovaj neko324028730, i bezveze udjoh i odma vidim ovaj komentar

i 20*

Sad ce ga banovati i uklonit mu ovu zastavu Kosova

tako i bi

Pamtim i bolje dane ali nedam se jos. Sto kaze Deky, Još sam živ, Gospode, i još orem među ženskim butinama. Još moje seme pali tuđe utrobe. Još će moji sinovi cvileti kad budu dolazili. To sam ja, Gospode, slepče, i šta mi možeš!

Znam kako je to izgubiti ali ne znam kako je to odustati

Sreća nekako i jeste u kvalitetu života, minus faktoru nesreće kojoj si voljan ili primoran da posvetiš vreme.

Sto sam matoriji sve mi se nesto cini da je sreca, ako nisi psihopata, u tome da si koristan nekome. Ne znam sto, al do sad ljude koje sam sretao da su depresivni (ne klinicki, nego onako, izgledaju ko da su iz vojvodine) uvek su imali taj neki osecaj da su beskorisni, ili na poslu ili u zivotu i tako to. Neko evolutivno sranje, 100%.
Cini mi se da bi i mene opasno sjebalo kad bi doso do saznanja, sad kad bi umro generalno nikog ne bi bolo kurac za to, kolko god da mi lagodan zivot. Zajebane stvari.