Prijava

i da, nervira me ono kad se prednost daje stilu,a ne samoj dužini skoka. jebeš ti to, oću glem kako lete bre, a ne balet.
zbog toga mnogi moji favoriti ispaštaju. fak det.

Како не волем што Аустријанци доминирају... сви су некако на исти калуп јебо их ја, ко да су пресликани. Једино Шлиренцауа мало искаче. Моргенштерна не могу да смислим...

Е да, има ли још неко ко мисли да је Евенсена жестоко усрало кад је оборио светски рекорд? И Роморена пре њега, кацмо већ код тога.

Ne znam zašto ali oduvek sam čitao "hokej" kao "hogej"...

i da, nervira me ono kad se prednost daje stilu,a ne samoj dužini skoka. jebeš ti to, oću glem kako lete bre, a ne balet.
zbog toga mnogi moji favoriti ispaštaju. fak det.

Upravo to
Prošle godine u Lilenhameru čini mi se, neki Japanac bio ispred Nojmajera a ovaj skočio tipa 3 metra duže od njega
Šo se tiče 4 skakaonice,Gregor i Andres će se klati do samog kraja,možda i nekog Nemca usere,videćemo

Нориаки Касаи ће и са 50 година скакати јебо га ћаћа луди....

хокеј је шоу спорт, трениро сам 4 године, најбржи колективни. и сад од када не тренирам немам с ким да идем на клизање пошто их је све блам и не знају и онда јбг.

И најбржи и један од најмушкијих....

да знаш, стварно те васпита.

Kad je 3. skakaonica na programu?

Dobio Šlirencauer, a Jakobsen danas prilično usrao tek sedmi. Ako sam izračunao dobro, Šlirencauer je preuzeo i vođstvo u generalnom plasmanu Četiri skakaonice.

A u kurac, nikako da navatam omiljenu zanimaciju na raspustu. Jel zadnja u nedelju?

Никако да убодем, аааааааааа. Још сад у Митровици нечу имати шта да радим да ме убијеш.

До сад је увек била шестог, мислим да нису мењали....

јел преноси неко осим јуроспорта? нека домаћа телевизија?

Камо среће, ужелех се Раћкоа за 4 скакаонице, кад оно КУРЧИНА.... Тијанић пушта јебени Хопман куп.... Имаш на Хрватима још....

Ne prenosi niko, da ja znam...
Jebeni RTS samo izbacuje jednu po jednu iole dobru stvar koju je mogao da prikazuje! PU!

Јеботе. И опет пропуштам јебо их ћаћа

Nekako mi bez Ahonena nije to - to. Ćaća ga jebo finski, jeste skak'o. Skokove sam uvijek volio da pratim. Tako se sjećam Františeka Ježa, AriPeke Nikole, Tonija Nieminena, Kazujošija Funakija, Masahiko Harade, Diter Tome... Skijanje ne volim mada sam k'o klinac pratio dok su skijali Tomba i Đirardeli. Tomba protiv Curbrigena... Nostalgija...