Prijava

Jebeni RTS samo izbacuje jednu po jednu iole dobru stvar koju je mogao da prikazuje! PU!

'ladno sam ove godine prekinuo niz gledanja svake skakaonice zbog idiota koji ne mogu 3 sata da izdvoje za ovako nešto, jebo ih ranjeni orao sa sela u guz'cu. Dobro, nije neki niz, ali pratim od kako je Hanavald kobedio na sve četiri 2002. al' i tad sam imao 11 godina i postao žešći fanatik, lolo. Verovatno jedino takmičenje koje uopšte pratim, i sad ni toga nema leptejebo. Da gledam na netu...tje....nije to to

ГРЕГОР ШЛИРЕНЦАУА и АНДРЕАС КОФЛА

na ove stvari se iskrivim uvek

Da se upišem. Odlična tema.

Od zimskih sportova i rekreacije samo klizanje. Večeras je disco klizanje u ledenoj dvorani- Pionir.

шта значи то диско клизање тебра?

као дискотека а клизање уствари

шта као мораш да играш и седиш у сепареу и наручујеш пића?

Uze Šlirenzau i Bišeshofen i 4 skakaonice.

Sto ne promenite ime teme u ''smor, smaranje i nezanimljivost generalno''?

meh...nikad nisam voleo zimske sportove, ali sam oduvek voleo da se grudvam
onaj hokej bi bio zanimljiv sport da pak nije onako mali, pa ne mozes ispratiti igru ako si pocetnik
zanimljiv je samo onima koji ga igraju...

''smor, smaranje i
nezanimljivost generalno''?

meni se cini da bi ovo bolje stajalo ispod ttvog avatara...

:D Лик је смешан, али ок објашњава клизање за почетнике.

http://www.youtube.com/watch?v=8oMKt8uJkeI

Јеботе, можда ће Аман напокон да узме. Ел стварно нико не прати ово?

SIMON AMAN<3! Jedino njega i znam, pa vazda navijam za njega.

Ја знам десетак имена којих се присетим пред почетак пошто ме остатак сезоне уопште не занима, а за годину дана се заборави, јебига.

Jebo mater kolko ima ovih sportskih tema?

Jel ima i za karling?

Nema potrebe, karling spada u zimske sportove, tako da potpada u ovu temu. Inače, koliko sam čuo, Poljaci opet imaju nekog zajebanog skakača, ali za mene Brka Mališ ostaje neprevaziđen.

Нисам сигуран, али знам да има за снукер лоло

АЕ САД БИШОФСХОФЕН, СПЕМЕРИ!