Prijava

Ovi sto prosipaju fakultetske mudrosti i jos propituju ljude su tek posebna prica. Ja skoro na slavi rekao omv max motion dizel najbolje gorivo kod nas lik krenuo da me ispituje koji je proces proizvodje dizela

Suv Pueblo, isto kao dzidza sa pijace, samo bez onog smrada.

Jedina razlika izmedju sirovih i kupovnih duvana ti je fermentacija i to ne prirodna, vec vestacka koja se radi za minut ipo. Pustis kroz komoru sa toplom parom i to je sve. Znaci sto ti rece neko, samo naprskas vodom i na toplu ringlu naparis, to je sve, crknu bakterije i nema smrada.

Na šta to može da liči, ispare eterična ulja i smole

povrsinska dezinfekcija, para oko 80 celzijisa, ne menja strukturu unutra

Hm imam pola kile nekog tamno braon duvana bombas smrdi ko tompus iz ciganske picke izvadjen kad se dimi, da probam tako nesto u kucnoj radinosti?

Čudi me da već nisi negde, verovatno još krckaš iz šteka

mozda su ti uvalili stari duvan koji je odradio prirodnu fermentaciju i karbonizovao, to smrdi ko 16 bolesti i tu nema pomoci.. pogotovo ako nije prava braon boja, vec vuce na sivo crnu... a mozda i nije virdzinija nego berlej koji tesko moze da se pusi sam

Čudi me da već nisi negde, verovatno još krckaš iz šteka

upravo, ali nema jos puno, ubrzano trazim ali slabo ide... jebe eu pasos i ostalo, zato gledam aziju, afriku i slicno ali kilavo

Tamno je braon a ima i poneka zelena nit. Dobio sam.

Sto bi bila fora da nas zajebava bombas, platio bih mu pivo. :)

Svi krupnolisni su katastrofa solo, otrov ljuti

To su ti uvalili neki sremci zaperke, gornje skroz berbe koje ne mogu da se osuse, verovatno brali da zarade jos malo dodatno... tu nema kvaliteta, nije fizicki zreo duvan i nije mogao da se osusi kako treba

Ko i sve pomoćnice, šta mi sebi radimo.. Moram da batalim govno

Pušim jebenu pomoćnicu iz ekipe biljaka koja nema neotrovnog člana

ja pusim neki duvan

Bombas je reme za duvan

A reme važi za nekog stručnjaka, izgleda da sam propustio nešto.. eno dao sam mu domaći na temi o pivu, tri dana bez odgovora

bomb pivo za dva meseca>reme pivo za dve godine

hahaha mnogo duze on balavi o pivu od dve godine