Prijava

Hoću da me kajza umoduje pa da vas sve pobanujem i dovedem demokratiju na sajt!!!11
Jebiga, ne može. :)

Ne javlja se Kaizen.
Jedan mod mi kaže da je sada na nekom izuzetnom putu. Pa pogledaće to oko toga čim dođe nazad valjda...

Дисдент, гледа ли се предлагач или предлог кад се одбијају/усвајају исти?

Не велим да је овај мој нешто, ал...

Ajde ne zezajte coveka. Ako vam se ne svidja predlog, u redu je.

Gleda se predlog uglavnom, mada neki gledaju predlagača da ispljuju jer im se ne sviđa. :)
Ja gledam predlog. Ne znam za ostale. :)

Towelie_
Ajde ne zezajte coveka. Ako vam se ne svidja predlog, u redu je.

+ 1

KAJZEN SE NE JAVLJA JER JE HITNO MORAO DA ODE KOD UROLOGA KAD JE VIDEO OVAJ PREDLOG

KAJZEN SE NE JAVLJA JER JE HITNO MORAO DA ODE KOD UROLOGA KAD JE VIDEO OVAJ PREDLOG

Mora da ga je baš jako zabolelo.... Šta uradiste gazdi zlotvori!

Који вам је курац :О

И за дефке које имају нула минуса да се уведе калкулатор лимес функције плус/минус.

Ćomi, to im je loša navika. U krv im ušlo.

Kajzanu je poboljšanje sajta vrlo bolna tema.

Ćomi, to im je loša navika. U krv im ušlo.

Tačno!

И за дефке које имају нула минуса да се уведе калкулатор лимес функције плус/минус.

Jel' bi mogao malo podrobnije da objasniš kako ovo funkioniše?

Aj kad vec imas njegov broj, posalji mu poruku da vrati novu verziju. Ili mi daj broj da se ja sa njim objasnim.

pricajte vi sta ocete, ona formula sto predlazem najbolje sortira stvari po kvalitetu, a jednostavna je za implementiranje gdegod... bez ikakve zajebancije.

samo me niko ne slusa.

Те формуле и кодове доље би оставио неком ко се више разумије... А ође ионако нема никаквог сортирања...

Курд, како цитираш?

@Comi_PG

Jel' ti misliš na ovo rešenje od Celta ili ovo od Natnat?

Jel to ono da je dva plus dva jednako četiri zarez nula nula ? ako jes ja sam za