Prijava

Otvaram temu za viceve koji nisu obrnuli nikakav krug, koji su noviji, kojih nema na sajtovima za viceve i u novinama (ili ih makar nema dugo u njima).

Molim da sve druge viceve postujete u temi: http://vukajlija.com/forum/teme/171-vicevi-c-p-sa-interneta-stariji-i-sl
Svako nepoštovanje ovog pravila će se smatrati za spem teme.

Elem, lockovaše pre nego što mi se promolio...

Otvori baba tezgu na pijaci u sred Hungaroringa
Dođu Wolverina i Žajk, i ispričaju joj bajat vic
A baba će: Haaaaaaaaaaa, ha, haaaaaaaaaaaa, hahahaaaaaaaaaaaaaaaa

Који је курац ц/п ... да ли је дозвољено причати глупе и небулозне вицеве типа ----

Свађају се лав и лисица ко је краљ животиња... па кае лисица лаву ''јао мрцино монголоидна ђес ти краљ животиња, ем си лијен, ем си чупав, ем си глуп ко нога'' ... лав онако надркан завали је шапом па настави ''тиш ми рећ, јебо те вук у сред бијела дана а трипујеш неку лукавштину... ја сам суптилан мог те убијем у потезу'' ... а све то гледа зебра.

TTTTOoooooooooo

Sedne lenja pita u kafić na Kraljičinoj plaži u sred leta...
I zgotivi se sa konobarom

Ja smatram ovo rešenje lošim. Problem na staroj temi nije bio to što ljudi viceve koje su postovali tamo nisu smišljali sami, već što su ti vicevi bili izuzetno, u nekim slučajevima i neverovatno zastareli.
Problem je u činjenici da je vrlo moguće da postoji neki vic koji je smišljen '64, a koji sam ja čula tek juče i koji ću ja, shodno svom neznanju postovati na toj temi. Rešenja nema.
U svakom slučaju, vidimo da za početak ovde postovanih par viceva se nalaze miljama udaljeni od onoga što bi bilo ko nazvao smešnim.

Zaboravljaš da se ovo smatra spemom,a da ja uopšte ne mislim da se ubeđujem i kuckam sa tobom.
Ako nemaš vic da okačiš, napusti sahranu.

Тако на тај рачун улазе у биртију један Србин, Хрват, Босанац, Амер, Перица, Мујо, Хасо, Фата, Норис и Луди Чак, Исус, Јуда, Мухамед, један жидов и јевреј у тандему, Олег Блохин, два студента и професор, хитлер, разред из Крагујевца те на крају Наташа Кандић и Војо Шешељ... кад ће ти конобар:''Ша је ово Богтенејебо, неки виц''!?

ЕДИТ: Небитна ко те јебе и тебе и твоје мишљење. Прочитај 1. пост.

Hvali se ciga prijatelju:
-Uh kako sam sinoc karao Kasandru, zguza, spreda, s boka, ovo, ono, brateee...
-A jel ti pusila?
-Jesi ti normalan, budalo! Pa to mi je sestra!

Ај да се сетим неких вицева из књига..

Раскречила се баба Ленка и унук јој видео пизду.
И унук ће : "Шта је то?"
"Вук!"
"Добро је, мислио пичка.."

Otvori baba tezgu na pijaci u sred Hungaroringa
Dođu Wolverina i Žajk, i ispričaju joj bajat vic
A baba će: Haaaaaaaaaaa, ha, haaaaaaaaaaaa, hahahaaaaaaaaaaaaaaaa

EL-OU-EL

jej sad imamo dvije teme na kojima cemo da citamo gomna.

U autobusu, neka bakuta sjedi ispred mene, rekoh:
-Gospoja, imate fleku od svršotine na leđima.
-Šta?
-Sperma bako...
-Ju! Nemoguće, mora da je jogurt ili tako nešto.
-Ne znam, obično ne svršavam jogurt....

Grunula granata u u rov i razbucala sve. Leži jedan ranjenik, bez ruke, bez noge i kaže: "Uuuuuuu, jebaše nam mater u po gujsce!"
Istom naiđe međed i kaže VROAAAAAAAAAAR i pojede ga.

AHAHAHHAHAA

Evo jedan o rasizmu.

Doš'o sir u burek i izbacili ga jer je burek samo s mesom.

za sedplasov vic posebna tema - samo u prvom licu ))))) jel sajt za humor u pokušaju ili nije, štakurac...

ulazi lik u prodavnicu koju drži poznata lokalna kurva i kaže: daćete mi

Раскречила се баба Ленка и унук јој видео пизду.
И унук ће : "Шта је то?"
"Вук!"
"Добро је, мислио пичка.."

Ovo je smesnije cak i od Zikine dinastije 54

oblaci baba dzemper al slucajnu ga okrene naopako, kad je obukla, skonta i kaze "ju! naopako"

ušo kostur u kavanu i naručuje: jedno pivo i džoger, molim.

Bilo!
Izlazi kostur iz kafane zatetura se, pade i ugane nogu.