Травуан

  1. Људи, игра ли ко? Ако игра нека ми се јави. Ја играм на рс7. Данас почео.

    А уколико неко жели да игра... http://www.travian.rs/?uc=rs7_19255 :)

    Играмо ја и Chicharito Hernandez за сад. Он се регистровао преко мог линка и пустило га поред мене (ајеа).

  2. Sekta, uspesno sam se izvukao nepovredjen.

  3. Koliko dugo igras?

  4. На рс7 сам почео данас. А играм већ три-четири године гив ор тејк. Најслађе је било кад је било Т.30 / Т.3.5.

  5. jesi osvajao nekad nesto, bio vodja nekog od najboljih saveza i tako to?

  6. Нисам освајао ал' на рс3 2010/2011 сам био у Brut@l алијанси. Замало да освојимо чудо. Бијемо се све време са Х савезом. И на крају дође BIA и освоји. Пре брутала сам водио савез. Били смо у топ 10 и после смо прешли овамо, добили понуду од Брутала. А ја у сред Х земље лололо. Ајд ако хоћеш на рс7 диграмо?

  7. ја ево већ једно годину и по се мучим на оном рс 2 и сад ће ваљда крај већ једном сморило бога предугачак сервер. можда уђем на ово, јел имаш савез?

    едит: касно је сад да се почне почо пре 55 дана

  8. ја ево већ једно годину и по се мучим на оном рс 2 и сад ће ваљда крај већ једном сморило бога предугачак сервер. можда уђем на ово, јел имаш савез?

    Немам још. Данас сам почео, ал' видећу да направим или да се увучем у неки из јаких алијанси.

  9. касно је ја мислио сервер данас почо.

  10. А нема везе, ајде :)

  11. А ја у сред Х земље лололо. Ајд ако хоћеш на рс7 диграмо?

    Nakon sto sam unistio svoj socijalni zivot, puko godinu na faxu, i ugojio se 20kg zbog ove sekte, a zatim uspeo da se izvucem , nema te sile koja ce me naterati da se opet regam na travian.

  12. Nakon sto sam unistio svoj socijalni zivot, puko godinu na faxu, i ugojio se 20kg zbog ove sekte, a zatim uspeo da se izvucem , nema te sile koja ce me naterati da se opet regam na travian.

    који сти дерпе. Ја рекох да се вратим после годину дана паузе. Волим диграм ал' нисам, к'о што могу да закључим, ти. :)

  13. Ама чоче ја сам се данас регистровао.

  14. који сти дерпе. Ја рекох да се вратим после годину дана паузе. Волим диграм ал' нисам, к'о што могу да закључим, ти. :)

    Jebiga, najbolji napad rs2 servera 2008. ne bi mogao da ostvaris bez nolajferisanja :D
    I sto je najgore , ne hvalim se. Sramota me zbog toga.
    Ja nisam isao da jebem ribu da bih igrao travijan.

  15. Ја играо. Престао. Бранио свјетска чуда. Послије неког времена ти буде пун курац игрице. Сјебе ти оно мало живота што је остало. Иначе играо сам на "quadu" , са два ситера. Био неки дипломата курци - палци, па се свађао с људима, хтјели да ми униште налог, али у фрци нису стигли. Био на ба2, 2 пута, бах, 3 пута и на неким рс серверима више пута.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.