Prijava

за спс, јер бих сигурно ишао мањом линијом отпора, шлихтао се људима из партије за кору хлеба

За ЈУЛ јер су тако проклето КУЛ... Ефикасни су им ови пропагандни скотови.

Гласао сам за СПО, за Вука. Из убеђења и идеала, јер сам искрено веровао.
СВИ, СВИ, СВИ!

Много је тешко после битке бити генерал.

Појма немам за кога бих гласао.

за спс, јер бих сигурно ишао мањом линијом отпора, шлихтао се људима из партије за кору хлеба

Ja bio u SPS, ne kažem da sam glasao za njih, ali i ne negiram. Jul je bio naš G17+, nemaju prođu na izborima, u članstvu im 50 ljudi na čelu sa klempom Vulinom koji je u to vreme već pet godina studirao treću godinu fakulteta, a sve pare kod njih.

http://www.mondo.rs/slike/vesti/000/926/v92601p0.jpg

Vidi ga što je bio lep, isti Firči, sad oćelavio, skratio kosu i operisao uši pa ni na šta ne liči..

Ja bio u SPS, ne kažem da sam glasao za njih, ali i ne negiram. Jul je bio naš G17+, nemaju prođu na izborima, u članstvu im 50 ljudi na čelu sa klempom Vulinom koji je u to vreme već pet godina studirao treću godinu fakulteta, a sve pare kod njih.

БАНДО ЦРВЕНА!

http://static.kupindoslike.com/SUMRAK-SELJASTVA-Dragan-Veselinov_slika_O_612098.jpg
Dragan Veselinov je car. Zato što je izdao knjigu ovog naslova.

Šalu na stranu, pošto nisam mogao da glasam 90-ih, a taman sam od 15 mogao da se bijem po mitinzima, onda sam prošao sve samo ne glasanje. Taman sam napunio 20 2000. godine, a koliko se sećam baš kada sam napunio 18 nije bilo izbora.

Elem, pošto sam već imao 15 dina 1995. godine, imao sam kakvo-takvo mišljenje i glasao bih da sam imao 18 za SPO. Dobro, tu je i uticaj familije bio presudan jer kod nas je bilo "Glasaj za SPO il' umri".

Glaso sam za Seselja, mada me je razocarao kad se posle odmah udruzio sa Slobom...

БАНДО ЦРВЕНА!

Šta bi ti hteo, u mojoj opštini SPS bio na vlasti do 2005. godine, jedino si u Deronju i Gračacu smeo da kažeš da mrziš komunjare, a da ne dobiješ po nosu - doduše, kasnije u toku večeri svejedno dobiješ po nosu jer nisi "od njijevih", ali nema veze :)

S mojih 20 godina glasačkog staža podeljenog na razne frakcije, smatram da mogu sa 90% sigurnosti da tvrdim da su svi oni ista banda. Sa izuzetkom par ljudi, ali ti izuzeci samo potvrđuju pravilo.

ја би за шекија, слоба је био добар, ал ето сви знамо како се то завршило... тако да контам можда би са шекијем другачије било

ja stekla pravo glasa'95, al me to nije zanimalo...bilo zanimljivo i moderno nositi bedževe i ići u šetnju u zimu '97, al glasanje jok....

Zavisi iz kog ugla gledam.Ako gledam iz sadasnje perspektive, verovatno ne bih ni glasao(kao sto i ne glasam), mada bih verovatno ipak ne bas drage volje, glasao za DOS, 2000-te 1000%.Ali, da zivim u 90-ima, neamjuci pojma da ce u 2013 capo di capi biti pickousti, verovatno bih vec redovno na izborima glasao opet za DOS, ali bih verovatno bio zesce nalozen njihovom pricom.U prevodu, kako god okrenes, moj izbor bi ipak (verovatno) bio DOS

a da, i pištaljka...

ZA MILA DJUKANOVIĆA!

Za Hercena Radonjića i Gvozdena Sakića.

Čuj, Hercen i Gvozden ahahahaha

Za DPS i ćero burad preko jezera.

Za Draškovića vazda.