Prijava

Jes' ti normalan? Koji moron se ne boji rata? Ti se ne bojiš da grupa naoružanih debila upadnu u tvoj grad i ubiju sve ljude koje znaš i voliš, jer im je eto, dosadno?

Е и још нешто, моја констатација је била на рачун тога што сви цвикају од некаквог рата годинама, а рата не да неће бити него оно...

zato treba i ti da uđeš u posao sa strujom :)

Jebeš ti osnovnu školu, da je ona dobra ne bi se posle nje išlo u srednju :)

Koristim reč Srbi u najširem značenju - da naglasim bratskost i bliskost.

Шупци жељни рата, кол'ко карта за партер?

ako je počo, boli me čkapi, udajem se u Italiju... Balkan je moja prošlost
hahahahhahahaahha

Са треће стране видим вам страх у очима од рата, што је срамота, стварно срамота.

Ne razumem.

Шупци жељни рата, кол'ко карта за партер?

Šta ćeš u parteru Riha, najbolje se vidi iz lože :)

у праву је који морон се не боји рата? ти му енеми одговараш са бојим се клања овога и онога ал не рата, па рат је то баш то је рат. и наравно да нећеш напустити тај град, то је то, нема ту више много бирања, рат па рат. блејиш, остајеш ал си у зенту.

Па шта оћеш да ти кажем да се бојим да не погинем у рату? Па бојим се, ал бојим се и да не погинем кад седнем у кола па шта сад, не могу са Вождовца на Нбг стићи за пола сата пешке... А и да идем пешке не значи да неће нешто да ме клепи.

Ја вала нећу у рат. За кога да гинем?

Ti bi otprilike stigao do prvog vojnog kamiona. Vec na istovaru bi te 3443843 puta pogodili u guzicu.

Ја вала нећу у рат. За кога да гинем?

Razumljivo. Fat ones always die first. :)

YB ae i ti sa mnom u Italiju... idemo svi u Italiju

Vec na istovaru bi te 3443843 puta pogodili u guzicu.

Jebiga, bolje i to nego da te na prvom utovaru pogode samo jednom :)

Šta ćeš u parteru Riha, najbolje se vidi iz lože :)

Дбудем ближе народу. Ја сам нароЦки чоек, није ложа за мене... а и Мило/е ми рече да се пљуге најлакше шверцују из партера ;)

Jebiga, bolje i to nego da te na prvom utovaru pogode samo jednom :)

:)))

Ево овај неће да ратује, ови иду у Италију, Брус на север... ПРОДАЛИ СТЕ СВЕТУ СРПСКУ ЗЕМЉУ, МАЛУ МОШТАНИЦУ СТЕ ПРОДАЛИ!

Mnogi su se po toj zemlji ispišali i iskenjali. Odavno ona nije sveta.

Ne vredi se mučiti enemy, prošli put sam se javio na mobilizaciju, a oni me proterali jer nisam državljanin Republike Srpske, a sad sam mator i debeo - mogao bi eventualno da budem kuvar ili ekonom...

Prodali ste naše snove Judini sinovi
suvo zlato bacili u blato
Pred vratim tuđim opet za pravdu molimo
težak sada križ mi nosimo

Ej umorna zemljo izmučena
ima li još tko umrijeti za te

Kralju Dmitre Zvonimire
Kroz planine odjekuju krici
OOoo oooOoooo Ooooooo
U tamnici tvoji su vojnici!

Ako bude rata jebali smo čvorka.