Prijava

Је л' постоји неко логично објашњење?

Psiha. 79% ljudi koji su se usrali u gaće, je to učinilo ispred ulaznih vrata kad već stave ključ u bravu.

79%, kažeš?
zamisli anketu
"kad trčite kući jer vam se sere, ako se userete, gdje se to dogodi?
a) u putu
b) kod vrata, kad ubacite ključ u bravu
c) stignem do wc-a

whaa?

Anketa realna skroz. I moj odgovor bi bio pod b.

Стварно сам се понадао да ће доћи неко да објасни.

Možda ti brava pišoaktivna...

Plus odma na naslov teme!

Al Boxer objasnio sa ovim procentom usranih hahahahhahahaha

Ja sam se samo 3x usro' prvi put dok sam otključavao vrata, drugi put sam se iskenjao na poklopac a treći put kad sam gledao derbi... Usro sam se koliko Šćepović ne zna gde se nalazi.

Зато што брате кад се нађеш у близини браве полако почнеш да опушташ мишиће бешике знајући да ћеш након неколико секунди да је испразниш. Онда те затекну закључана врата и готово, бешика већ попустила, а панталоне мокре.

А је л' имате ви трип да пљујете кад пишате?

YeahBatch

Зато што брате кад се нађеш у близини браве полако почнеш да опушташ мишиће бешике знајући да ћеш након неколико секунди да је испразниш. Онда те затекну закључана врата и готово, бешика већ попустила, а панталоне мокре.

Има логике, мада нисам планирао да пишам за пар секунди, него за минут-два (други спрат, затим остављање ранца, скидање рукавица, капе, јакне, па онда тек у веце). И још сам претпоставио да су закључана улазна врата, али сам се ухватио да проверим, да не вадим кључ за џабе. И упркос свему томе, мало ми фалило да се упишам баш у моменту кад сам се ухватио за кваку. Зашто баш у том тренутку крене навала, ако сам планирао да пишам за 10 секунди или за минут-два?

Вечерас мислим само о великим темама.

ја углавном имам

Smena akcija sigurno ima velik udeo. Do tog trenutka si hodao, po pretpostavci - brzo. A onda stajka, kvaka.

Занимљиво објашњење, више ми се свиђа него Јебачево.

Jebačevo inkluziv, suštinski opuštaš bešiku, jer jedno je šta si isplanirao, a drugo kakve sve dodatne signale telu šalješ, odnosno u slučaju smene akcija - od tela dobijaš. Jedina stvar koja (meni) stoprocentno pomaže u izbegavanju ovakvih situacija je nepijenje kafe, a autosugestiju nemam pod kontrolom. Možda ono, ako se popneš na Kilimandžaro, leveluješ se spiritualno

Није ми јасно какве везе кафа има с овим? Него, могао би ти да напишеш неку дефиницију, верујем да ниси све испуцао.

Možda ono, ako se popneš na Kilimandžaro, leveluješ se spiritualno

nema šanse. naučnici su dokazali da se najviše spiritualno uzdigneš pored krošnji adenije.