Prijava

Нисам нашао ову тему, ако има, линкујте пре закључавања.

Наиме, овде пишите ваше највеће трипове. Нешто што сте се утриповали и што вас је баш онако пореметило. Било шта али да сте се баш гадно истриповали.

Ево пример мог жешћег трипа:

Пре једно месец-два почне да ми се набацује нека ликуша из моје гимназије само друга смена. Ја њу у школи скоро да нисам ни примећивао али се она као жешће наложила на мене. И крене она са мном да се дописује преко фејса и пошаље ми после линк неке песме. Ја погледам, нека Пољакиња ваљда пева нешто, ништа посебно и ја ништа као, океј. И она ми каже да је то мушко, као нека транџа, пичке материне, шта ти ја знам. Океј. После погледам нешто у делу де пише "људи који те инспиришу" и видим нека транџа, био лик на те-веу скоро. Лик који потпуно изгледа као девојка, он је ваљда фото модел. Ја се ту уприпио, рекох није ваљда ово нека транџа?! Мислим шта знам, прво што је инспирише а друго што ми шаље песму, можда хоће да ми наговести нешто... После кад сам требао да се видим са њом само сам молио Бога да је женско. Женско је наравно, али јебем ти сунце колико сам се тада истриповао! Нисмо се смували а нисмо се ни чули после тог изласка.

Ušao sam par puta u pogrešan autobus, misleći da je to onaj pravi, ne gledavši broj na njemu. Za početak.. ako se setim još napisaću

помислио си да је и она транџа јер слуша музику неког ко се тако облачи?

Istripovo sam se da znam neke stvari dok nisam gruno šupkom o ledinu

помислио си да је и она транџа јер слуша музику неког ко се тако облачи?

Прочитај цело опет. Јеби га, истриповао сам се, нема рационалног објашњења...

E, da.. Isto kad sam u osnovnoj bio samouveren, učio ceo dan, uradio kontrolni sa osećajem petice... Kad na kraju dobijem banderu..

а како знаш да је женско ако се нисте смували и даље наставили причу? оно, није да ти се скинула на првом дејту у вц-у кафића да ти то докаже... а и кад би то урадила откуд знаш да није мењала пол ил је у фази мењања? морао би ти то још да испиташ!

jednom sam se pijan vratio kući i u polu-snu sam svesno iščupao rukama trofaznu utičnicu. Ne znam šta mi bilo

pročitala, niđe veze sa životom. :D pa dobro, sve je za ljude, samo nemoj da slušaš gej muziku!!

а како знаш да је женско ако се нисте смували и даље наставили причу?

Tvoj me podsetio na jedan moj:

Znači ima jedna devojka u školi, primetio sam je u hodnicima, onako osmica dobra, al' ima neku ozbiljnu facu stalno. E sad, ja znam da ona ne živi u gradu nego u prigradskom naselju, ali nikad nije putovala sa mnom busom.
I jedan dan ulazi ona pre mene u bus, ja za njom, i kako je gužva (bukvalno nema mesta za ljude, a oni još uteruju) podesi se da stojimo oboje jedno naspram drugog u prolazu između sedišta. I sad, figurativno dišemo jedno drugom u lice, normalno da se započne konverzacija. I sad mi pričamo, ona sve vreme nasmejana, sve kul, izađe ona iz busa na svojoj stanici.
Sutradan ja vidim nju u školi, ona opet ozbiljnu facu drži, uopšte ne liči na sebe iz busa. I tako dani prolaze, ja sa njom više nisam pričao, svaki put kad je vidim tripujem da nisam sa njom ni pričao nego sa nekom koja je ličila na nju.

Знам неке ликове који је познају, потврдили су ми, е да лу су они и како су гледале не знам. :) Па наравно да нема ниђе везе кад је трип. :)

Negdje krajem osnovne uleti profesor na čas sav isprepadan, ne znam ni ja, drugačiji i drhtavim glasom objašnjava nešto. Kako je tek završen odmor bio, galama je još uvijek trajala a ja u zadnjoj klupi nisam ništa uspio ćuti osim: "sa srpske strane...ako dođe do pucanja...fataj se brda". I ja prvi zgrabio torbu i poletio van da zovem staru da počinje rat. Tek u pola poziva drugar mi je uspio objasniti šta je zapravo rekao profesor. -"Na srpskoj granici obrušen jedan dio brane na Drini, ukoliko dođe do pucanja brane fatajte se brda."

Pre nekoliko godina počne da mi se nabacuje neka likuša, onako faca mi se ne sviđa, a ni telo nešto, sisa nigde, dupe ogromno, đembele noge, niska. Međutim važila je za dobru ribu među mojim drugovima, svima im se sviđala, bar su mi tako rekli, a ona sve oko mene, ja jbg, aj da napanem, ako ne zbog sebe, onda zbog drugova. Ja reč, ona reč, ja ruku tamo, ona vamo, ovo ono zezamo se ceo dan, ortaci u fazonu MAĆORIIII, ja kao ŠA JE BILO ŠABANI. I brate sve kul, trebalo da dođe ona kod mene, dogovorili se, kad se ja istripujem jbt, pomislim da je možda rava, da su me tovarili ortaci, ja u kurac sve i ispalim je, posle je kulirao, da bih je jednom prilikom kad sam bio s ortacima zvao fonom da dođe da se zezamo (svi mi sa njom), brate ona popizdela... Sutradan pričam sve sa ortacima kad smo se otreznili, oni mi kažu da sam lud, da cura nije fuksa, nego najnormalnija devojka, e jbg, mada mi nije žao jer je bila grob.

Tri dana nakon boravka u Rusiji imao sam tripove da mi se ljudi obracaju na ruskom...

ja se jednom vraćala iz grada, naduvana, i rekla burazeru da me ne vozi do gajbe, nego da me ostavi na ćošku da uzmem pljuge na trafici, jebale me one, pa ću sama do kuće.

uzmem pljuge, krenem gajbi, kad čujem kola iza mene, sklonim se u stranu, al on me nikako ne pretiče, skrenem u moju ulicu i provalim da i ta kola skreću u moju ulicu, i dalje veoma polako, možda su išla 20 na sat. ja se userem! krenulo milion scenarija da mi se vrti po glavi, još onako naduvata, majko milia, tripovi mi se smenjivali brzinom svetlosti!

prilazim svom ulazu, bacim pogled preko ramena, vidim kola na početku ulice i dalje polako idu! kad ja vidim pored mog ulaza - murija! sede u džipu! u celom svom životu se nisam toliko obradovala muriji! priđem ja njima (dvojca sede u džipu) i kažem "jaooo, ja se izvinjam, moram samo na sekund da stanem sa vama, nisam sigurna, ali mislim da me ona kola prate još od raskrsnice, idu za mnom jako sporo...." oni tu kao gde? koje? bez brige gospođo, ja reko "kahm, gospođica", jedan izađe iz džipa, utom oni likovi parkiraše na početku ulice (i njih je bilo dvojca), i uđoše u prvi ulaz. kaže ovaj "eto vidite, samo vam se učinilo", ja reko, "ma šta ja znam, dva je noću, ima svakakvih manijaka po gradu! hvala u svakom slučaju", i odem kući.

od tada nikad ne idem sama ulicom kad sam naduvana...

Letos vodio klinca od sestre od tetke u neki park i neka riba možda 4g starija od men zove nekog Uroša ja se okrenem(iako se ne zovem Uroš), pridjem devojci i pitam je šta želi. Ona se kao nasmeje pa mi kaže: "ma ne zovem tebe, Uroše" i nastavi da se smeje a ja da ne bih ipsao totalni kreten kažem: "da i ja se zovem Uroš"

Prošle zime sam se napio i izaš'o ispred ''diskoteke'' da ispušim džoint al' zbog Neletove prskane vutre sam se toliko zakuc'o da sam sat i po vremena sjedio na stepenicama po zimi misleći da propadam u zemlju.

Posle putovanja od skoro 33 sata autobusom (sa malim detetom) ujutru, kad sam se probudila kod kuće, nisam mogla da se setim puta, imala utisak kao da smo se samo stvorili kod kuće.

Zašto si joj prilazio kad se ne zoveš Uroš? O.o