Prijava

Bojkot bre. Istinu vam je rekao Melkijades.

nije zanimljivo kad se ovolka masa naloži....jebiga, sad ste stvarno usrali, jebeni mejnstrim....

okupite se vi ljudi ispred radnje.pare na gomilu,pa za koliko gajbi bude.kada se malo zmrzmrzmr ili kada to popijete,onda u kafanu.ima radnji ne zna im se broj...u novom sadu...u novom sadu eeee...

Jel ti to misliš na fontanu? Između Vlahovića i Bajića.

nije u studenjaku jedina radnja u gradu.jes da ima zajecarsko za 45 kintaca,al rade do 15 do 10.s'obzirom da je u februaru temperatura 15,u martu ce biti 30.mos de oces piti.

Добро БРЕ децо. Чему онда револт. Ја сам подржао план са Обломовим (којег мрзим) да не бих компликовао (ја сам компликован човек). Напишите тамо на тему да хоћете да пијете негде где је јефтиније. Ја вас подржавам.

što se ne pokupite kod nekoga u stanu?

Па да неко свима звекне "Руфинол" у пиће?

@paninaro Можда су сви стари новосађани па живе у кућама, нема нико стан.
@Paun91 Те коњске лекове ћеш, тако без рецепта, пре добити у Обломову.

Хоће ли се загасити ова тема, ако променимо место окупљања из фенси у ливаду?

mislim da stari novosadjani nemaju mesta za 30 ljudi na gajbi.

@paninaro Можда су сви стари новосађани па живе у кућама, нема нико стан.

još bolje u kući. roštilj u bašti, milina. eto predloga.

I JA BOJKOTUJEM.
BOJKOTUJ I TI!

A HEROIN NE BOJKOTUJEŠ NARKOMANJU JEDAN

- Crno
- StefanKostić
- Meša
- dusan1001
- Denisx
- melkijades
- BlackArrow
- Rahmetli babo Atif
- marcipan
-Деветар Цокулић
- Warner von Latinsche
- paninaro
- Doppia_Leonessa
- L@ki
- KanameTosen
- celt
- СМарко
- Срета-Штета
- CapooN
- syngrafeas
- Skočimiš
- Towelie_
- Duče

AU! Jebemu jarko, kakva ekipa, skoro 30 ljudi za pola dana, ja bih se ozbiljno zamislio..Ajmo ljudi, siguran sam da ovde imam bar 100 istomišljenika.

Па ви, бре, нисте нормални! 7 страница расправе на тему зашто неко не може ништа да кресне на окупљањима Вукајлијаша. Па ово је већи смор него било који мој састав од коментара. Мислио сам да сам ја само луб, видим да ни други нису бољи. Ко ће да иде, нека иде. Ко неће, не мора. Не треба нико никог да саветује по том питању. Закључавај тему и крај!

kakva ekipa

elita ovog sajta bojkotuje, ja stvarno ne znam ko će tamo biti