Prijava

Jesi, jesi, švalerčinooooooooo... ;)

Hoce li neko da renta avatara za okupljanje?

njihovom pičkopaćeničkom internet upoznavanju, okupljanju i kasnijem prdenju kako je sve bilo do jaja

Pa, dobro, čoveče zar ne možeš da lepo ne dođeš ili na onoj temi za okupljanje da kažeš kako ti je to sve sranje i da odeš? Očajan trol ili šta već. Inače ono kada sam ja upoznavala neke ljude, vukajlija se pomenula možda tri puta, mnogo ljudi sa sajta je jako zanimljivo. Idi u svoju rupu, pa uživaj tamo. Ajte ga banujte, jako smaračka tema. I ukoliko je trolovao, zabranite mu da troluje ubuduće, pošto je jako loš u tome. hihihihi

Ne može to tako! Vi Novosađani se kurčite vašom urbanošću, a ništa ne radite! Mi, Banaćani, dobismo čukljeve na dlanovima od rada, a samo se Novi Sad gradi! Banat republika, barem federacija!

TAKOE!

Inače ono kada sam ja upoznavala neke ljude, vukajlija se pomenula možda tri puta, mnogo ljudi sa sajta je jako zanimljivo.

Твоја књига остала код мене лололо

Ahahahahahahaha, i tvoja kod mene, qq. xD Čoveče 11 komada ljudi sam upoznala, not bad. Evo, Melkore ja ti se pridružujem, bojkotujem okupljanje samo zbog tebe.

Ja bi mozda i doso al mi frka, Kragujevcani obicno izgore u NS po nekim lokalima, a ima kum prazan stan na nekoj Slaninari ili Plinari, ili tako nesto...
Jedino da se organizujemo mi iz KG da dodjemo sa vatrogasnim kamioncetom.

И ја бојкотујем због раздаљине. Штета нисам паметан, па да могу да се похвалим да због тога бојкотујем. ):

Koliko god bila trol tema, ima istine u sebi. Ljudi se neretko smore kad se udalje od ekrana, evo ja prvi. Jes da sam manji nolajfer no pre dve godine recimo, ali mentalni sklop sajtuša i nrdova je takav da posle sat vremena sedeljke krenu da cupkaju nogama od nervoze. Moj savet vam je da dovedete Ninku, bez njega je svaki okup njesra lololo

novosadjani su debeli i mekani :P

novosadjani su debeli i mekani :P

Е да јесам, од мене само нагласак, имам само 79 кила на 183 висине

ne daj bože da se srbi slože....

Moj savet vam je da dovedete Ninku, bez njega je svaki okup njesra lololo

Каћемо пит Марвеље?

Ђе с' ле Мајололо!

Каћемо пит Марвеље?

Ја повезао већ три дана, ал вазда се могло још! Идемо да попијемо пола Петроварадина!

Хахахаха ај идуће недеље некад смо могли, имам испит 20. ал' ко га јебе. :Д

Ja sam jedno dva tri dana mislio da dođem zapravo. Ne znam šta je to bilo.

đes marvel, sunce ti kalajsano!

ja vam svakako ne bi došla, ko će se cima iz bg. nego, ne razumem vaki hejt najednom, el to sad moderno?