Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. Vujošević izjavio ''sudije se igraju sa sudbinama mnogih ali i sa svojim sudbinama? '' kakav je to bolesnik

  2. Sedeo iza koša a posle više nije sedeo iza koša to hoćeš da kažeš?...nisam ga video uopšte...al eto ti jesi, ja sam gledao basket a ti ko koga tapše

    Ne otvara ti se taj intervju iz 2011...al da ti verujem da je bio neko...Samo koja mu je funkcija sad to ja tebe pitam, ko je on ili šta je on u zvezdi danas?

  3. DULE LEČI SE PORUČUJE TI RASNI
    DA TI ON NE BI UVALJIVO MASNI
    IDI U LAZU PROBLEME SVOJE REŠI
    PA SE ONDA VRATI RADONJA DA TE LEŠI
    rasni je!

  4. радиће гепек

  5. ко суди сутра? јесу судије из загреба?

  6. Rasni je Franjin pionir...

    ne bih se ja hvalio s tim Rasni...

  7. Da je bilo lose sudjenje, Dule bi mec zavrsio sa 17 tehnickih, a ne bez ijedne - dakle ima neke zadnje namere.

  8. Hoću jebeno da kažem da sam ga video na poluvremenu, kad su igrači ulazili u tunel, da sam video njega kako tapše igrače po ramenu, kako ih bodri. I da je Radonjić verovatno mislio na njega.

    Svaka čast, gledao si basket a ja sam gledao ko tapše. Gledali smo isti snimak, to što si verovatno omatorio pa ne vidiš ni ekran a ne neke sitnice, druga stvar.

    Link se odlično otvara, to je do tebe. Bio je direktor Zvezde, da l je u upravi ne znam, verovatno jeste, kad je i jebeni Ivan Bekjarev tamo. Putuje sa timom, ide na sve utakmice, ne verujem da je fizioterapeut.

    Kud si i došao na temu koji kurac.

  9. LIMENKE ZAR VI NE BOJKOTUJETE ABA LIGU STA CE VAM VODJE NAVIJACA SA UPRAVOM?

  10. можда нису вође навијача, него им је неко фалсификовао личну карту!

  11. Mislim da ga neće suspendovati.

    Sudije ne smeju da sviraju tehničku na ove tri utakmice, a ima materijala ihahaj u oba tabora. Pre svega igračima. Za Duloa i Radonju ne verujem da mogu jedne situacije da se setim, ali se igrači ponašaju dosta seljački. Neki prednjače, Pavlaka i Blažić, ostali se dosta bune i skaču na svaku odluku. Dok se samo Mitrović, Marjanović, Milosavljević i Tepić ponašaju sportski.

  12. Važi ja sam mator...on je bio nekad direktor a sad više nije..

    Da li ti Dionisijo mladi čoveče imaš predstavu koliko je ljudi proslo kroz zvezdu i da li ti misliš da treba sve njih Radonjić da vodi i kad ih vodi ako nemaju nikakvu funkciju u klubu jesu li oni navijači ili uprava?

  13. .on je bio nekad direktor a sad više nije

    sacam JA

  14. KOGA BOLI KURAC ZA JEBENE LIKOVE PORED TUNELA
    ISPRSKALI SMO 5000 GLODARA UŽIVO I JOŠ 220 PORED MALIH EKRANA I 17 KOJI SU PRATILI PREKO NETA.
    DAKLE STA NAS BOLI KURAC, SAD JE SLAVLJE, A SUTRA EVROLIGA!
    raqsni je

  15. Inače, Mačvan je gotivna glava, i Milosavljević i Tepara.

    Pavlović je govno.

    Nije problem bre da se pobiju na terenu, problem su šupački potezi, a tu ubedljivo prednjači Pavlaka. Baš je govno od lika. Provociranja i koškanja uvek ima, i to je ok, pa ne igraju jebene domine.

    Suđenje je bilo jako dobro.

  16. Važi ja sam mator...on je bio nekad direktor a sad više nije..

    on nam je predsednik kluba inace

  17. http://gifyu.com/images/p9099b.gif

    PONOS PARTIZANA

    ĐABA VAM I SUDIE I PRLJAVOST I SVE I PAVLOVIĆ OD MILION IPO ĐABA

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.