Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. koliko je jedan ovaj vujošević
    EL VAS STID GROBLJE

  2. који чланови управе, бре? шта се то дешава, јеботе!? не знам да ли да се смејем.

    елем, свака част звездиним играчима. ово сам видео сваки пут ове сезоне да после пораза одиграју врхунску утакмицу. много су више трчали, ишли на лопту и заслужена победа. доста смо и ми показали, али јебига, превише изгубљених лопти, испадања у одбрани.

    свој део кривице прихватам. кад смо пришли на -1, рачунам, ево га, стижемо, не морам да одабнујем ћилма. ал' јебига курац.

    калина је страшан играч.

  3. шта прича душко? где то гледате?

  4. На спортклубу увек преносе конф. за штампу брт

  5. Jel vas stid gospodskog dovođenja vođa navijača na klupu lol

  6. јебо вас спортклуб. немам то. ваљда ће теги преживети, па дати снимак, лол.

  7. Director

    koliko je jedan ovaj vujošević 

    Jedan je Dule, oooo jedan je Dule...

  8. NISAM NI SUMNJAO DA CE SRATI ZA SUDIJE.

  9. A ko je ovaj? I odakle ti da je on izbačen?

    Eto, ne znaš ni ko je, a znaš da li su bili navijači ili nisu. Napisano ti je već sve na prethodnoj strani.

  10. Vau Dulo pričao o sudijama. Neočekivano stvarno.

  11. KAKAV JE OVO ENIML PLANET NA SPORT KLUBU?
    rasnilo je

  12. Rasnee pls budi istrajan uništi ih onako kako samo ti znaš

  13. Obećo sam da neću prozivati jer sam u štrajku ali sad je svečana situacija i nastavljam da pišam po glodavcima.
    rasni je

    SLAJD ŠOU SLEDI!

  14. I sad ti Dionisijo napišeš ja ne znam ko je taj a trebao bi, i to je odgovor na moje pitanje...znam ko je i kažem ti nije Čović...

    ali ti imaš direktne informacije da su baš njega izbacili? Javio ti Radonjić?

  15. Banujte Cokulu jer stalno govori da je Rasni! RASNI JE SAMO JEDAN!

  16. ovo je izjava gospodina grobara
    http://vukajlija.com/forum/teme/33814-kk-partizan?strana=1256#post_3179050

    a ono što priča psihotično krme je transfer

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.