Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. АКО ЈЕСТЕ ОДБАНУЈТЕ ГА ДА СПЕМУЈЕ ГЛУПИМ ФОРАМА САД ИЛ НИКАД

  2. a gde vam je nestao vaterpolo klub? haha
    tako će i ovaj

  3. SILOVO SI PAĆU MARKUSE!!!

  4. Limenke su skupe jebeš ga....

  5. Havio tebra opusti se, mnogo si mračan, strah me da ne digneš ruku na sebe.

  6. A i Čović uzeo milione dok je bio koordinator koordinacionog tela na poslovima koji se zovu patriotska pljačka pa može da nagruva tim...

    nagruvao tim ko Kalina muda.

  7. ПАРТИЗАН СИЛОВАН РУЖНО

  8. Deki ne boj se, ja navijam za Rad, nego nemam šta da radim..Rad nema KK...

  9. pudlice, vrati naše pare

  10. Oću i ja da navijam za Rad, kako si to postigao?

  11. HOCU DA KAZEM JEDNU STVAR JOS I TO JE TO, AKO VAM JE NAMERA BILA DA NAS POBEDITE IZ IZBACITE IZ IGRANJA EVROLIGE SLEDECE SEZONE, TO STE I DOBILI

  12. SLEPI; LEBA TI NAPRAVI POSTER OVAJ
    DA TRUĆ ODABERE

    AЛО ГРОБАРИ
    http://i.imgur.com/eYZZW9y.jpg
    ЂЕ ВАМ ЕВРОЛИГА ХАХАХХА

  13. Deki, živim tu blizu Banjice pa mi bilo najbliže...Zvezdin i Partizanov mi daleko...

    sin navija za zvezdu, ćerka za partizan, ja sam morao da ostanem neutralan...

    vodim i jedno i drugo na utakmice...

  14. Jel se igra na četiri dobijene?

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.