Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. Dionysio
    U svakom slucaju NIJE uzeo mikrofon.

    Kao sto ni Vujosevic nikog nije prebio. Stavise, ono je najpickastija gurka koju sam video u zviotu.

  2. Gazi, ja ne branim nikog.
    Samo ste vise smorili medjeda i optuzujete jedan drugog koji je klub vise kriminalan, a oba su u kriminalu do guse.

  3. Licno se prozivaju, aj ih sve banuj a mene odbanuj. banuj grobare na 2x više jer su pukli.
    rasni je

  4. е труће рокни расном још једно 60 дана бање пошто смара са дуплог

  5. и одабери брату папет мастеру постер или два

  6. за кога навија тај памет пастер?

  7. Ne znam zasto izvrces stvari kad jebeni klipovi postoje gazi. Dokaz, to je ono sto Dulo najvise mrzi, jer onda ne moze da prica kojesta...
    ...ups, sinoc ga ni to nije sprecilo..

  8. Rasni ne mrači jebo te dan u pičku

  9. ОТКУД ЗНАМ БОЛИ МЕ КУРАЦ ОДАБЕРИ МУ ПОСТЕР

  10. Banuj ovog Marka glodara na jedno 5 dana za svaki hejterski post što bbi bilo jedno 10000000000000 dana. Sajt bi živnuo. rasni je.

  11. Samo ste vise smorili medjeda i optuzujete jedan drugog koji je klub vise kriminalan, a oba su u kriminalu do guse.

    Samo bih te zamolio da mi nadjes moj post u kome sam pomenuo Partizan ili Zvezda i njihove andjele i djavole?
    Pricao sam konkretno samo o sinocnjem incidentu, tj njihovim akterima.

    Prestani da projektujes.

  12. Samo bih te zamolio da mi nadjes moj post u kome sam pomenuo Partizan ili Zvezda i njihove andjele i djavole?

    Partizan ili Zvezda i njihove andjele i djavole?

    pre par minuta

    JA te ne mesam zato sto navijas za isti tim kao i oni nego zato sto branis fendera i njegovo pravdanje kriminalca samo zato sto navijas za isti klub ko i on.

    Uostalom, ne vidim zasto te prica u kojoj se govori ko su kriminalci sa tribina smara?

    IZLOGUJ SE PLS

  13. Sreća vaša što tu nisu bili Bogdanović, Vesterman, Lovernj i Veseli. Sad biste plakali Cigani i pričali 'DOGODINE, DOGODINE!'

  14. TRUCE OTVORI TEMU ZA FUDBALSKI DERBI, TREBA SAD TAMO DA VAS KARAMO!

  15. Posto trenutno pokusavam nesto da objasnim dvozuboj Srbiji kojoj je veci problem Vujosevic od kriminalaca koji imaju funkcjie i policija ih ne hapsi, napusticu temu, tugovati zbog poraza Partizana, uzivati sto nisam u kasti koja uzdize kriminalce samo zato sto navijaju za isti klub kao oni i ponosno gledati Cipiripi kup.

    ja ne raspravljam o timovima, godinama bez titule, ko kome vise daje pare, pricam sa mongoloidom o tome sto brani jebenog vodju navijaca od Duleta Vujosevica.

    Gepekovanje sudija ne spada u kriminal? Boli me kurac za vođu navijača, jebe mi se što ga je neko napao ili ne. Poenta je u tome da niko ovde ne brani vođu jebenih navijača. Nego osuđuju Duleta jer je govno koje se bavi stvarima kojima ne bi smeo da se bavi. Sere mi se od ljudi poput njega u sportu. Sere mi se čak i od Lalatovića, iako je u odnosu na ovoga benigni tumor. Takvi ljudi su jako velikim delom odgovorni za ponašanje publike. Da imaš dva gospodina tipa Radonja, koji smanjuju tenziju i ne prave sranja pred derbi, ne bi bilo ni incidenata i ovako debilnih priča posle svake jebene utakmice dva kluba.

    Sereš. Ostrašćen si, što je ok. Ali nemoj mi pričati o bezgrešnom Duletu. To što najveći kriminalci nisu iza rešetaka ne znači da manje ribe imaju opravdanje za svoja sranja i da ih ne treba goniti. Svinja potpaljuje mržnju pred svaki derbi, i maltene poziva na linč, to je ozbiljan prekršaj. Lik je bolestan. Trebalo ga je davno udaljiti iz sporta. Što, ponavljam, ne znači da ne treba vođe navijača udaljiti sa stadiona, nego znači da to što ovaj diluje gudru i preti Brankici nije opravdanje za ispade koje ima Dule.

    Jebote, Partizan bi trebalo da bude veliki klub, da bude institucija jebena, a dozvoljavate određenim ličnostima unutar vašeg kluba da se ponašaju tako, ne ide brate. Čisti svoje dvorište, pa posle pomozi komšijama da očiste svoje, ako ti je stalo. Do tada ne seri.

  16. ау што је пропо дробњак

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.