Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. е, а реално, ко би рекао да је дуло спреман на ово? ја сам мислио да је он у црногорском фазону "дрште ме да га не убијем". а он ни мање ни више него на вођу навијача!

  2. Stvarno Gazi, prso si.

  3. psssssssst, gaziju nije dobro

    JEBEŠ MI SVE OVI SU SPREMNI DA MU POVERUJU I DA IM KAŽE DA SU IZABRANI DA SPASU PLANETU SA NJIM NA KLUPI

  4. Ja ne kontam ko ovde koga uzdize.
    Ti si uzeo u usta grupu koja uzdize kriminalce.
    Ja ovde ne vidim da neko uopste uzdize kriminalce.
    Drugo, ja mrzim Vujosevica zato sto je debeli gmaz koji ne zasluzuje da pridje terenu (zanemarivsi sinocni incident) zato sto je majmun koji preti sudijama, samara igrace i ostalo.

    Da sada ce neko da kaze to je psiholoski pritisak na igrace i sudije.
    Hajd sutradan da ti sin trenira kosarku/fudbal/kuracpaalac i da ga trener osamari ili uhvati za vrat zato sto je pogresio da li bi mogao mirno da sedis?

    I drugo, imate PVT za rasprave posto ste samo vas dvojica usrali temu.

  5. трућ одабери папету постер да може у кавану

  6. трућ одабери папету постер да може у кавану

    Kako si smut uleteo sa recenicom hahaha

  7. hahahah, da....i odbanuj trošarinca

  8. И ТИБОРА ВАЦИЈА

  9. AKO je on uzeo mikrofon, njega je Vujosevic ubio.

  10. трућ одабери папету постер да може у кавану

    ко ти је тај?

  11. Ti si uzeo u usta grupu koja uzdize kriminalce.

    Macore, ja se tebi nisam ni obratio. To pod jedan.
    A pod dva, procitaj postove mongoloida Fendera jer se njemu obracam i pogledaj kako on odgovara na cinjenice koje sam napisao.

    Ja sam samo pisao sa kim je se pobio Vujosevic, a to sto je vama normalno da se on nalazi u tunelu pored zivog kordona policije, da sme da vredja na uvce i slicno ,to je vas problem i problem sa vasim shvatanjima slavlja titule.

  12. Koj kurac Papet opet ne može u kafanu?

  13. Dionysio
    AKO je on uzeo mikrofon, njega je Vujosevic ubio.

    A za bukvaliste evo jos jedno tumacenje:

    Ako je ono sto vujosevic mlatara rucicom tuca, onda je Direktor najveca sisica na svetu

  14. Kazane bićeš jeban ružno

  15. Razumem sta si mislio ali opet vas dvojica ste smorili medjeda i okupirali temu sranjima.

    I sada opet pricas VASIM slavljem titule.

    Razumes da su i Delije i Grobar i i sve podgrupe obicni kriminalci i napaljeni majmuncici.
    I da me za njih boli kurac.
    Tako da ne mesaj me sa nekim grupama samo zato sto navijam za isti tim za koji oni 'navijaju'.

  16. U svakom slucaju NIJE uzeo mikrofon.

  17. JA te ne mesam zato sto navijas za isti tim kao i oni nego zato sto branis fendera i njegovo pravdanje kriminalca samo zato sto navijas za isti klub ko i on.

    Uostalom, ne vidim zasto te prica u kojoj se govori ko su kriminalci sa tribina smara?

  18. Aj truće odbanuj me.

  19. Гази, нико није рекао да је нормално што се тај павијандер нашао у тунелу, али колико год био изнервиран због пораза од Звезде, не можеш себи да допустиш да се тучеш са идиотом. Поготово ако су тренер клуба, институције. А и, брате, запјенио си као да си лично био у ходнику. Реално кога боли курац за кретене, нек се поубијају ако хоће. Ето толико.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.