Prijava

NaJime, "jedan moj drug" je dobio boginje pre 4 dana. Međutim, planirao je u nedelju da se pojavi na jednom vrlo bitnom javnom događaju, za koji se mesecima spremao. Ša da radi?
Jasno je da tema nije ni najmanje interesantna, ali čini mi se da je ovo najbrži način da dobijem odgovor.

Jeste, zakonom je zabranjeno... Ukoliko se takav pocinilac pojavi u javnosti rulja ima pravo da ga uhvati, svuce celog i odrubi mu glavu na najblizem trgu...

Ovaj, hocu reci, ne zivimo u SAD pa da imamo takve zakone, samo naravno sto nije kulturno tako nesto raditi, ali ako je bitno ne vidim sto bi ga to sprecilo...

To mu se pokazuju znaci jer je ogrezo u đavolu. Nek ne ide među narod, još nam samo epidemija sotone fali.

Da su se svi vakcinisovali sad ne bi bilo jeda, treba svi da se vakcinišedu oma!

Koji će kurac na ulici sa boginjama? Reci mu da je dijapazon mogućih posledica od oštećenja pluća do steriliteta, o sitnim ožiljcima da ne pričamo.

Jasno je da tema nije ni najmanje interesantna, ali čini mi se da je ovo najbrži način da dobijem odgovor.

mogo si da pitaš na temi raznorazna pitanja. a imaš i gugl.