Prijava

Mnogo ste se svi poplašili, a kokakolu, cigarete i veštačko pivo sa ko zna kakvom vodom konzumirate bez greške - Apatinska pivara je u Vojvodini, a kod nas nema NI JEDNO mesto sa iole neotrovnom vodom, ili ima fekalije, ili azbest ili huminske materije i arsen. Kola jede jetru gore od alkohola, a uzrokuje osteoporozu kod žena, o duvanu da ne pričamo. U pljeskama jedete, uz malo sreće, argentinska goveda ili nešto još gore, suvo meso se dimi na smolastom drvetu ili suši aditivima iz japanskih fabrika koji kidaju molekularne veze u mesu i spajaju ga na divne nove načine (lepak za meso).

I zapelo vam srce za dve čaše mleka nedeljno iz Somboleda. Pih.

И на крају ће Дачић или Вучић дизађу као морални победници јер ће спровести истрагу и ухапсити неког левата који је ту био само једна карика

kokakolu, cigarete i veštačko pivo

To je luksuz.

U pljeskama jedete

A tek ovo...
Ovo je tema o mlijeku a ne o namirnicama za buržuje.

Јебига, Брусе, чак и да није толико опасно тровање, проблем је у томе што је и то што си навео нешто што пију и једу одрасли људи, а млеко је ипак нешто што конзумирају деца. И није у питању Сомболед, већ скоро све млекаре у Србији.

ne zajebavaj Dube, vido sam te u Dunavskoj ;)

kinezi recimo uopšte, ali uopšte ne piju mleko, pa im ništa ne fali...

Kinezi su upravo izazvali nestasicu mleka na trzistu Evrope jer su neke studije otkrile da su oni tako mali i zakrzljali zbog nedostatka kalcijuma pa su ga kupovali kao ludi...

Ja mleko ne pijem, ali zato mi nijedan dorucak ne prolazi bez solje i po jogurta.

Bruce je rekao istinu za djubre koje nam se danas servira.

P.S. Vidi stvarno se kaze aflatoksini... :)

Ja mleko kupujem samo kad mi dolazi neko ko ga sipa u kafu, ali jogurt...bez njega ne mogu. I sira tamanim, jbg.

И није у питању Сомболед, већ скоро све млекаре у Србији.

Somboled je u Dukatovom vlasništvu, a odatle je sve krenulo. Moja starija ćerka ima skoro sedam godina, šta misliš kako se ja osećam sad kad vidim da je inspekciju sto godina boleo kurac za decu Srbije? Nisu morali ni sad da kažu, ja moram svakog dana izneti na sto litar mleka za njih dve. Objasni ti detetu od dve godine da ne sme piti mleko jer su ga zli fašisti otrovali.

Napušim se ja njima svima kurca...

boleo kurac za decu Srbije

pa nek me posle neko pita zašto ja neću da ovoj zemlji rađam pokusne kuniće.

Bruse, samo sam paradirao, nisam pozirao u sred centra, sa kriglom u ruci, ko neki :D

Somboled je u Dukatovom vlasništvu, a odatle je sve krenulo.

Па кренуло је одатле зато што су Хрвати први објавили резултате. А погледај наше резултате и видећеш да нема ниједне млекаре (сем шабачке) која нема заражено млеко.

Pa i šabačko je ispod 0,05.

Mene samo zanima što pored države kvalitet mleka proverava jebeni Ješić

Danas mleko, sutra tunjevina, prekosutra supe iz kesice, za mesec dana krompir...

Natnat
Nažalost danas ti je sve škart
Radim u prodavnici gde je barem 80% robe iz Turske ... eeee bog te ,pa pola robe nema bar kodove sunce ti jebem :)
Kakva inspekcija kakvi bakrači

Pa i šabačko je ispod 0,05.

Шабачко је једино са добрим резултатима. То сам и хтео да кажем.

NEMOJ KROMPIR, NATO!!!
SVE MOŽE, SAMO NEMOJ KROMPIR.

Prodajem domace mleko, povoljno. Juce trcalo!
A ne, ovo poslednje je iz oglasa za prasice. Sve u svemu, neobrano, nem pojma koliko masti, nije krava videla auto u zivotu, hranjena iskljucivo travom, ne ovom sa THC-om.

064- 8998 565