Prijava

Шта да радимо кад је млеко затровано?
Предлоге, савете за ово и слична питања постављајте...
Ако има већ слична тема, дајте линк.

Treba gajiti koze u špajzu.

pij mlijeko direktno sa kravinog vimeta.
ali pojaviće se one krave koje su pasle aflatoksin tako da će i to da padne u vodu.

да, змаје. а шта ако градска деца помешају краву и бика, а? хњо..

proteini su proteini, nema veze hehe

eee, tako su mislili i da je kukuruz kukuruz, pa vidi šta napraviše...

Zatrovano mlijeko ćemo prosuti u RIJEKE! DA ZATRUJEMO I VODU AUPIČKUMATERINU!

kakva crna poljoprivreda i stočarstvo kod nas, uslovi su takvi da se to ne isplati zbog mnogih faktora. sve, svašta i svako te opstruiše ako želiš postati profitabilan poljoprivrednik.

i voćarstvo je sjebano, osim uzgoja južnopacifičkog ananasa ništa se ne isplati.

Moraš da uložiš velike pare kako bi osavremenio proizvodnju i onda neki međed ne ispali protivgradne rakete i moš da jebeš one krmače u oboru.

Zatrovano mlijeko ćemo prosuti u RIJEKE! DA ZATRUJEMO I VODU AUPIČKUMATERINU!

Možda pocrkaju ovi crvi što su se pojavili u ribama.

@ glavni

Узми у обзир то да се противградне ракете у појединим воћарским крајевима испаљују искључиво уз дозволу са сурчинског аеродрома. Ако те дозволе нема- ко те јебе што ниси поставио противградну мрежу.

kasam reko međed mogo si skontati otklen sam ja..ko jebe avione što ne stavljaju pancir za protivgradnu zaštitu

Кацам написо "противградну мрежу" то треба схватити као алтернативу противградним ракетама без обзира оклен си.

mi u bosni nema o gradova, samo sela

koja sela, samo planine, bez šume na njima, samo kamen i golet.

Чек паметна тема о пољопривреди и стоци зовеш по неком актуелном дешавању, ајте мало проширите тему.
Нпр. кај се дешава генерално са пољопривредом и сточарством, јел' се одржава некако или све пропада?

Treba se ugledati na DJ Šoneta i početi posao sa malinama.