Prijava

постове на форуму имам жељу да лупим негде неки плус, лајк,

hehe i meni se to sto puta desilo, pročitam nešto i mozak automacki traži dugme za lajk.

no. ne vidim pojentu. generalno. zašto bi čovek morao da izražava svoje slaganje preko nekog dugmeta. zašto bi uopšte morao da izražava slaganje. došli smo u vreme kada stav i mišljenje mora da se iskaže po svaku cenu, ali ne putem argumentovanog izražvanja, već putem jednostavnog stiskanja dugmeta koje ne iziskuje ama baš nikakav napor. i došli smo u vreme kada ljudi, čak i kad se potrude da izraze mišljenje, rade to samo u svrhu skupljanja nekih pojena, sa ciljem da nahrani ego, u fazonu "ah moji obožavaoci, kako me samo obožavaju". internet attention whores.

ne znam jesam li koherentna, tek sam ustala...

Ti stvarno misliš da bi neko dobio plus zato što je napisao "inteligentni" komentar ?

Pa ja bi prvi udaro pluseve na neku enormnu glupost ili trol.

Agilni predlog za pretragu foruma je star bar 3,4 godine :)
Ma kažem ako već oćete nešto novo meni a verujem i ostalima bi ovo bilo bolje.Čemu ocenjivanje komentara pa nije ovo sajt blica ili b92 ocenjuju se definicije,posteri,reakcije nema potrebe da se ocenjuju i komentari il autori(bilo je i takvih ideja).Veruj bi da bi svima bilo mnogo lakše da sačuvaju i kasnije nađu neki komentar koji im je zanimljiv na bilo koji način.Zamisli kako bi izgledao neki profil sa 100 linkova komentara i postova pa opet mu je problem svaki pojedinačno otvarati u novom tabu i naći onaj koji je hteo da nađe.

dusan1001
Agilni predlog za pretragu foruma je star bar 3,4 godine :)

Nisam bio tu tada, ali nisam ni očekivao da nije predlagano. Poenta u tome da treba da postoje prioriteti, a ne da se uvede lajkovanje postova, dok forum nema neke najosnovnije funkcije.

Na forumu bi se dosta toga moglo poboljšati. Kad odeš na ono "teme u koji je učestvovo autor" i prituljiš da te baci na njegov zadnji post na temi. I pretraga, mada nije neophodna, može se čovjek snaći i guglom. I neki bukmark za teme ili postove, i da samo ti to možeš vidjeti na svom profilu. Šta znam.

A mogli smo predložiti kajziju da nam uvede statuse pa svaki autor da može objaviti status i onda mi lajkujemo?

A da svi ipak pišemo defke?

A mogli smo predložiti kajziju da nam uvede statuse pa svaki autor da može objaviti status i onda mi lajkujemo?

Otvori temu skočko imaš ZA od mene lolo

I DA MOŽEMO IMATI POSEBNU SEKCIJU ZA ONAJ OSJEĆAJ POSTERE!!111!!!!!!!111111

A da svi ipak pišemo defke?

A da čitamo?

I ja sam za statuse da se uvedu, al' da moraš da pišeš ono šta radiš sada, tipa "Bio sam u WC-u, sad ću da učim, jer najbolje učim posle sranja."
"Pravim sendvič sa tunjevinom"
"Opet Bolji Život, prebacujem na Pink da gledam Kursadžije. Tijaniću glavonjo"
.
.
.
Znači samo takvi statusi da mogu.

A da svi ipak pišemo defke?
A da čitamo?

Najbolje rešenje za ovaj sajt.

"Bio sam u WC-u, sad ću da učim, jer najbolje učim posle sranja."
"Pravim sendvič sa tunjevinom"
"Opet Bolji Život, prebacujem na Pink da gledam Kursadžije. Tijaniću glavonjo"

LAJK NA SVA TRI STATUSA !!!!

LAJK NA SVA TRI STATUSA !!!!

To bi bilo do jaja skroz. Jer nećeš da staviš neki do jaja status, bolje da napraviš defku od toga i onda ti ostaju samo ovakvi statusi.

"Bože evo ti Karleuša, vrati nam Tošeta angela"