Prijava

GAIDIN IZMISLIO KLABING!

Klabing klabing zezanje do bola u klubu ćeš me naći samo ispod stola

ПАЗИ КОЛКО ЈЕ КЛАБИНГ ЈАК КАД СМО СЕ ГВОЗДЕНИ И ЈА НАКАЧИЛИ НА ФОРУМ ПСЛЕ МИЛИЈОН ГОДИНА

LJUDI MOJI NEMA NIŠTA GORE OD KLABINGA, ON PROŽDIRE!

kakav je ovo vaskrs?

Ko jednom klabinguje, taj je uvijek klaber. Dijagonalno. Prava ljubav je jedina zamjena za klabing.

JA KADA KLABINGUJEM JA SE DROGUJEM!

Word Dankane, klabing me vratio pod skute :D

Знам Гвоздене, то је зато што смо ти и ја опасни момци са асфалта, пијемо Сомерзби од крушке и много смо зајебани клабери. Све гледамо попреко кад попијемо три крушке и у Нани, а и у Театру...

OD KADA KLABINGUJEM OSTAVILI SU ME I ŽENA I DECA ALI MENI JE DO JAJA JER KLABING KLABING ZEZANJE DO BOLA!

Dankane, jesi se ikad pokušo skinuti sa klabinga?

http://www.spoonfed.co.uk/system/images/91115/default/clubbing.jpg
Jer klabing su bijele crte.

ЗНАЧИ ЧИМ САМ СЕ ОЖЕНИО КРЕНУО САМ У КЛАБИНГ, ШМРЧЕМ КОКС СА РОШАВИХ СИСА

Сви мисле да је клабинг само добра фора и зезање, и у почетку и јесте, док не схватиш да кад једном кренеш да клабујеш, нема повратка. Колико сам само пута пробао да оставим клабинг! И девојку сам нашао да бих се скинуо са клабинга! Ништа није помогло!

Сад сам сам и не знам докле ћу овако. Барем могу да кажем деци: Клабинг је зло, оставите се тога!

КЛАБИНГОВА МАНА ЈЕ ШТО СЕ КУПАШ ПРЕ КЛАБИНГА!
ИМАЛ ПРЉАВИХ КЛАБЕРА?

KLABER KLABINGUJE U LA I POSTAJE ARHIKLABER!

Klabingovali smo dosta po Pragu, Miki Manojlović, Mira Banjac i ja. Ali jednom prilikom Mira je preterala sa pečurkama i polomila arkadu Janu Koleru, izbaciše nas Česi iz kluba.