Prijava

Е, Кизо, јесам једном. Били Гвозден и ја у Пластику, ту као цепамо жестину(Бакарди Бризер) и мешамо са Ред Булом, мрљамо лобе(винобран поно ја од кеве), ту неке пице око нас, гурају нам пичку уста, наш какав клабинг. И онда дође Бурзум и извуче нас за уши напоље јер је попио кило Вињака. Тад смо видели да то није за нас, јер су нам се сви смејали после. А убацио нас унутра овај гајтан, или како се већ зове, за три цигаре меког Бонда завршио нам уфур, плус сепаре, плус Ромкиње по избору. Само није знао тад ко смо ми....

Ne pitajte me kako je Mira, visoka 158 uspela da udari dvometraša... bojim se da sam i ja tada bio pun klabinga u svom krvotoku.

JEDNOM SAM OSTAVIO KLABING NA SAT VREMENA I LJUDI MOJI KAKO SAM SE LOŠE OSEĆAO!

Причо ми друг једном кад се наклабово, прескочио ограду од два метра кад мурија јурила њега и неке клабере са њим. Ни до дан данас не знам дал ме лаго ил истину говорио.

СВАКИ ДАН МРЉАМ ПО КИЛО КЛАБИНГА, И КАДА МИ ПОНЕСТАНЕ КИНТЕ У НОЗДРВЕ АРИЕЛ ТУРИМ АЛИ НИШТА НЕМОЖЕ ДА ЗАМЕНИ КЛАБИНГ

Imali ste mnogo sreće, jer ko jednom ima takav klabing kao što ste vi imali, taj ostaje u klabingu. Ja sam čuo da su bili neki klaberi odavde išli u LA na klabing i da se nikad nisu vratili. Kažu da su klabingovali i dva puta dnevno.

KAD SAM SA MUSKULATORNOG ORAŠČIĆA PREŠO NA KLABING SHVATIO SAM ŠTA JE PRAVA STVAR

Meni ortak pričo, kao klabing ovo, ono, ja reko ajde klabing, daj da probam, i tu ti ja kao klabingujem mesec, drugi, treći i četvrti nestalo koksa, diler otišo da odleži i ja se skino.

Ja samo onaj Klabing što preko Albanije dolazi klabingujem. Ovaj bugarski Klabing ne valja.
I KLABING SE PIŠE VELIKIM SLOVETOM, JEBEM VAS USTA

Malo je poznato da je braziliski fudbaler Kleberson, u stvari kršten kao KLABERSON da Souza. Posle je promenio ime kad je shvatio koliko je zala klabing kao takav doneo svetu.

Kad sam bio mlad i lud klabingovo sam od jutra do sutra...a onda sam dobio ćerku pa sam batalio

Mozes me naci u klubu
u oblaku parfema
to sto pusis
to je moja sema
u klubu ima lepih zena
dok ulazim sakom
lupam im prstenac

Sećam se jednom ja sa ekipom krenuo u klabing i oni kao Gvozdene neće te pustiti u klub u treši jesi normalan ja reko pa rođaci jbt, znam menadžera.

Чуо сам да Џогани може да клабује и по три дана без престанка, зато га она прва жена и оставила.