Prijava

Možda sam ja lud ili štatijaznam al kad mi kaže da je hrvatica pada mi u momentu, mogu da ih tolerišem u blizini ali dalje od toga da se zbližavamo vala nećemo.

Beograđani naglašavaju pogrešan slog.

I to ali je retko, uglavnom reci bez akcentovanja.

Pa jes', ali nama to nije dovoljno. Hoćemo da vizuelno izgledaju JOŠ VEĆI. :D Znači, lak je tajna? Pa što ne rekoste, sunac vam poljubim... Mi se iskompleksirasmo sve ove vekove, a vi imate rešenje i još nećete da kažete...

Ne znam baš koliko bi to bilo pametno, crnac recimo da mu udari belu štraftu zajebavali bi ga da švercuje tvora preko granice.

Један мој другар има проблем јер никад не може да слави Зеездину победу у дербију. Не да му девојка која навија за Партизан

Ozbiljan si ili zaebavaš?
Mislim, to za tog tvog ortaka? hahah, ništa idiotskije nisam čuo u prethodnih par dana hahah, još od fore iz kafane sad za vikend između dva lika:
-jel, čija je autooznaka PZ?
-valjda prizren...
- u dupe ti ga zviznem!
pfahahahahaha.

al da ne serem, ne znam lično nijednu devojku koja se loži na ta navijanja i te munje, ja grobarka do groba, ja zvezdina deca, mršte glodri, možete da mi pofafate cigani i tako to. vljda zbog toga što sam slabo u kontaktu s klinkama, nem pojma.

u dupe ti ga zviznem!

još jedan dokaz da su srbi u svojoj suštini pederi...

Grujane, crncima da izgleda VIZUELNO DUŽI? Se ti drogiraš, burazeru? :D

još jedan dokaz da su srbi u svojoj suštini pederi...

Pa mi smo braći Crnogorcima smislili ono oca ti jebem, samo to niko ne sme javno da kaže.

ne znam lično nijednu devojku koja se loži na ta navijanja i te munje, ja grobarka do groba

znam tri iz BG, ali jedna se udala, a dve igraju u Spartaku :)

Grujane, crncima da izgleda VIZUELNO DUŽI? Se ti drogiraš, burazeru? :D

Ponekad.
Šta znaš, čoveku nikad dosta, gramzive smo gnjide i to nam je hobi. Ako ima ludih žena da ugrade silikone ko baloni od pet litara što se nosi na njivu što ne bi i crnac farbao stojka da izgleda JOŠ duži :)

Ono jes', i to što ka'eš. :)

znam tri iz BG, ali jedna se udala, a dve igraju u Spartaku :)

okej, to ove dve sportašice garant, to poštujem, a ova garant udata za nekog ko se bavi fudbalom profi:)

Taman da izgleda kao Leticija Kasta, oterao bih je u tri pizde materine, ako bi joj svaka treća reč bila "tipa...".
Ustvari prvo bih je diptrotovao, jer takve su samo za diptrot i za mautful.
Delim ljude na one koji govore "tipa" i one koji to ne govore.

recimo mrznja premo zivotinjama, da vim likusu kako sutira kuce isutiro bi je na mrtvo ime. (malo kuce, da se razumijemo, ne kera sto oce nogu da joj okine).

naglasak. jebemumater ako je neki sumarski ne mogu da slusam to. ista stvar ako je piskav glas ili iritantan smijeh, pa ti dodje da je zabodes pikslom u vugla.

Delim ljude na one koji govore "tipa" i one koji to ne govore.

koi si ti car minge, tipa ljkra!

не бих је јеб'о ни за шта на свету ако меша "јер" и "је л' ".
-"е, ћао лепи, шта се ради? што си сам за столом? могу ли да те частим пићем? е супер. а је ли, сад кад смо се упознали, јер би јеб'о ти мене?"
-"сиктер".
хехе.
саћу да видим шта би ми заиста сметало па да напишем.

svaka treća reč bila "tipa..."

a "znači..."? znam ljude kojima je to bukvalno svaka četvrta reč.

a "znači..."? znam ljude kojima je to bukvalno svaka četvrta reč.

To je ta sorta...

Da, Coa, ali obično te koje mešaju jer i jel najbolje mešaju, if ju knou vot aj min.

okej, to ove dve sportašice garant, to poštujem, a ova garant udata za nekog ko se bavi fudbalom profi:)

Profi kuvar u jednom hotelu :)

ako je u pitanju samo jednonocno jebanje,stvarno ne mogu da setim niti jedne stvari koja moze da mi zasmeta. Mozda ako se izuje a ono vonja,ili ima uzasne nokte na nogama,onako strokave,nikakve,mada mi se nije desavalo do sad,te ne mogu da tvrdim. Ako je je u pitanju neka duza veza, ne bih mogao da budem sa devojkom koja slusa Grand. Znam kako zvuci,ali ne bih mogao to da podnesem,jer se stvarno gnusam cele grand populacije. Sto opet ne znaci da ih ne bih pendrecio.