Prijava

Ono što me momentalinstantno odbije kod žene je kad se mnogo smeje, kad mnogo priča i kad drži cigaretu u zubima k'o neki majstor. Ne bih mogao biti s takvom, taman vasceli život da predrkam.

Al mašite temu, šiške ispod miške i dlake mu valjda dođu u taj fizički izgled. A podrazumeva se da fizička privlačnost postoji ako sam ja razumeo Celta.
Ako je samo jebanje u pitanju nikakav akcenat, nikakvi životni stavovi, muzički ukus i ostale zajebancije mi ne bi zasmetale ni najmanje. Jebeš je jednom nećeš da je ženiš majka mu stara al ako je u pitanju veza neka i to onda jbg tu ima štošta da se napiše.

Ne znam ko je napisao da mu smeta kad riba jede pljeskavicu i pije pivo. Mislim stvarno brate šta ti gotiviš one što jedu brokolije i piju sok od šargarepe mislim šta koj kurac?
Jbt meni je to ogroman plus ako gotivi pivo i roštilj!

Meni je dilbrejker kad žena mnogo pije, šta mi treba da joj se ruka otkači pa da zaradim masnicu...

1. Da ima ask
2. Da sluša gejaste bendove poput Ouan Direkšn i sl.
3. Da ne zna šta je Vukajlija
4. Da sluša tehno/haus/narodnjake/metal/neo rok(Grin Dej i sl.)
5. Da misli da je romantika sranje
6. Da misli da je čitanje defki/knjiga samo za štrebere
7. Da misli da su klubovi bolji od npr. štenje ili bilo koje druge vrste druženja
8. Da misli da je muzika iz '80 2. milenijuma sranje, isto i ako me pita el sam lud, pa sad je tek 2013. nisu još stigle ni tridesete, kakve crne osamdesete.
9. Da igra Kanter
10. Da se ponaša kao seljanka (podrigivanje i sl, da priča na dijalektu: sa 3 padeža i jednim akcentom)

I skytalker

Meni je dilbrejker kad žena mnogo pije, šta mi treba da joj se ruka otkači pa da zaradim masnicu...

Pa ček, smeta ti kad pije ili bije?
Ili misliš da su sve žene nezgodne kad popiju?

Pa ako bude pila, onda će i da bije... povezano je to...

Ја у младости својој нафато једну дојајну коју сам јурио богме месецима .. кресали се две недеље ко млади зечеви и једно вече ја придремо код ње на каучу а она гледала филм. Ја начкиљим на једно око и снимим како она ладно гледа филм, копа сурлу па тура оно у уста ...
Одмах сутра сам пустио да ме нафата како се дописујем са другом на мобилном ... никад јој нисам рекао ...

Koja kuja, ona ždere sline a neće da podeli.

Кад јој кажем да студирам на филозофском а она мени ''јес ти неки филозоф хехе'' ОДАБИЈ ГЕАЧКИЊО

ako priča crnogorskim akcentom, može biti stoja dol ako oće, dovoljno da mi kaže A ĐE i ćao erekcijo sledeća 3 dana

@sky da te nije već tukla neka cica kad imaš strah od toga?

@fatal bre, ja mislila bezbedna sam ako eskiviram onu temu sa g~ dok jedem a ti mi iz zasede zgadi večeru :P

Ја у младости својој...
Ја начкиљим на једно око и снимим како она ладно гледа филм, копа сурлу па тура оно у уста ...

Pa kolika je to mladost bila brate rođeni kad još uvek jede sline, jel bar završila jaslice? :)

Pa tukla me baba gajtanom od pegle, ali teško da ona spada u "cice"...

žižek objasnio, kad je ljubav u pitanju ništa nije gadno, bre hehe
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/188353_463997487000880_2035135684_n.jpg
makar to bila ljubav prema snošaju :P

Mislio sam da postavim klip Joakima Leva kako to isto radi, Grujane, ali ne bih da dodatno zgadim večeru Gospodžici Rejven. Ima takvih bolesnika, jebežga.

ali teško da ona spada u "cice"...

Ne brate, njoj spadaju cice.

ako priča crnogorskim akcentom, može biti stoja dol ako oće, dovoljno da mi kaže A ĐE i ćao erekcijo sledeća 3 dana

El vas ničemu nisam naučio? Izolir traka maćoreiiiiii.

Има једна народна, каже "рђавом курцу и длака смета".

tek sad skapirah đe je uzrok ove bijele kuge u okruženju.

ако ми је жена јебљива, нема те карактерне особине која би ме ''о'ладила''

е сад, има мали милион ствари због којих не бих био у вези са девојком чак иако ме физички привлачи

можеш имат мој курац, али душу не јбг, yоло

Mrs. znači Gdja iliti Gospodja

@sky eto šta ti napravi baba, mnogi muškarci bi hteli da ih neka ribetina izšvićka

Elem, da ne bude da samo spamujem.
Nemam nešto specifično, ali npr što reče Natnat, da ga vidim da šutne kuče ili mače isl, ne bi se ovajdio pa da je Apolon.

Šalu na stranu, ja zaista ne volim kada se pravi mnogo fina a zapravo je seljančura neovejana, isto tako ne gotivim prostakuše... budi normalna pička ti materina!