Prijava

Volio bih da bude krvi ali nekako sam pesimističan, nekako mi je ovaj tim bez muda.
Jedino ako im Miha nešto ne uradi al Mihu realno boli kurac, on je tu postavljen samo onako, da ima ko da buče u javnost.

Al treba pozvati onog indijanca Mitrovića iz Partizana i turiti ga u prvu, on bi se pošibao još u tunelu.

jebaćemo ih metodom kazna 700 utakmica neigranja na domaćem terenu

Skočimiš
Al treba pozvati onog indijanca Mitrovića iz Partizana i turiti ga u prvu, on bi se pošibao još u tunelu.

lolo +1

Da je vratim u aktivne, sinoć nije moglo da se postuje.

Neće Miha ništa uraditi, on je klaber sada, kul lik. Ima da prsne neka flegma, tipa Ignjatović.

misliš, ignjovski lolo. MILE IGNJATOVIĆ

Реално, треба Игњатијевића што је био у Звезди да зову, он би направио Вуковар на терену.

Ukoliko bude u sastavu, ja očekujem neke radikalnije stvari od Raće Petrovića. Nekako se suzdržava već duže vreme od pravljenja sranja i to mora negde da eksplodira jer ozbiljna je petarda.

Uglavnom ja samo želim da jebemo žohare i ne moramo na svecko!

Срђа Кнежевић бре! И онај што је био капитен Смедерева, како се зове. Најнадрканији играчи што су играли у Србији.

Dajte ljudi, oladite od toga. Što dižete tenzije pred utakmicu? Ovaj sajt je ipak posjećen od strane reprezentativaca.
Ne znam da li Miha planira da igra sa Subotićem na štoperu napokon. Ali svi su mi nekako mirni, ovi mladi ne mogu baš da prave sranja jer to nije klub, ipak je ovo nešto više. Kolarov je najveća sirovina u ekipi, al on može da ih strijelja iz slobodnjaka. Biće borba između Baneta i Mandžuke, a kontam da će Modrića Raća da skrlja jednom i to je to.
E sad, ako bude pozvan Boško Janković, e to će onda biti skrooooz druga priča.

Ма какав Бошко Јанковић.... Тај је своје одиграо.... Исто као кад би Красића звао.... Бољи су Тадић и Сулејмани.... За Кроасане Коромана и Сашу Илића у екипу....

Ћеран се зове онај педер из Смедерева.

Ovo je njima na nivou Domovinskog rata. Ko gleda njihove televizije kad igraju protiv nas u bilo kom sportu, taj zna.

биће то велики дан. са ватром у срцу га очекујем.

ал сад озбиљно, стварно једва чекам, биће невиђен набој, типа моћи ће да се осети у ваздуху одавде до загреба нека магма нека маса. све је могуће, све је отворено. можда банем у цркву тај дан раније, па се нађем са пријатељима и једно 3 сата пре текме пратим свако дешавање тамо пијући и певајући.

ако позове оног алена стевановића и ако тај буде игро онда на њега типујем да ће да направи зезање неко.

http://net-storage.tccstatic.com/storage/fcinternews.it/img_notizie/thumb1/1239297738AlenStevanovic3.jpeg

зар не улива поверење? :Д

едит: хахахах колко кида ова кизина слика хахаах

Al će biti i kurčina od fudbala sa obe strane, zar ne?

не мора да значи, можда буде потпуно затворено и смор а можда буде прштало не можеш да кажеш.