Prijava

Пантела кад би играо било би тад крви, овако њааах. Сви ми делују као пелинци. Али би најжешћа сцена била кад би цео Максимир звиждао нашу химну и Миха се изнервира, скине шуљу а оно на бицепсу истетовиран Ратко Младић како кења по Готовини, онда утрчи у терен и Луку Модрича звекне бобаном по лобањи. Дође до општег расула, кроасани са трибина улете на терен и у том тренутку се изнад Максимира створе три хеликоптера а у њима Говедарица, Бата Мирковић и Ђуло Мештер ( не знам што ал стварно би била фора да се он појави лоло ). Спусте из хеликоптера двадесетак конопца, ови наши се попну, вину се у ваздух, а Хаџић из неке планинчине у којој се крије пошаље оне мисили ракете из Вормса на Максимир и побије гамад. Док тела кроасана лете у ваздух, са разгласа из хеликотера пичи " Ђуришићу млад мајоре".

Jebote, koliko sam se iskidao na ovo.

miha mi nesto tanko izgleda po pitanju taktike,mislim da mu ne bi skodio strucan asistent... Sljivancanin recimo,lolololo

Pičvajz će da naprave Subota i Kuzman, oni su najveće patrijote jer su odrasli u junostranstvu, tako reko Miha.

ja mislim da je pravi trenutak za Mihajlović CZ 11.

Не знам ко је способан да направи срање осим Михе, чини ми се да ови остали имају срце ко мишеви (можда је зато вратио Декија да набоде неког) углавном, ако наши приме гол у првих 10 мин, улази ГАРАНТ вода у уши, Хрвати ношени подршком са трибина лете по терену и до полувремена улази 7+.

Ако им умуљамо гол у првом полувремену они после тек морају да јуришају као без главе, а ту прилику чекају Бамби и остале мађије да мећу из контре..

Najbitniji duel će biti Kolarov vs Srna. Ko zaustavi ovog drugog i bude imao više prodora po boku i dobrih centaršuteva na Mandžuku ili Djordjevića taj i pobedjuje. Takodje je bitno za nas da zaustavimo Modrića a njima da zaustave Tadića da dotični nemaju mnogo prilika za prodor i šuteve. Ako bude igrao Raća Petrović (a igraće jer nemamo boljeg zadnjeg veznog) udaraće Modrića i Kranjčara i Rakitića tako da mu garantujem crveni.

Da sam ja Miha za ovu tekmu bih zvao Lolu Smiljanića u reprezentaciju, digra zadnjeg veznog. Uh, al' bi tu bilo svega...

Njah Mihajlović je postao poltron, sisa, neće taj da ugrozi šiptarsku ruku koja ga hrani i tako još izazove gnev velikog Toleta. Posto je pička.
Nema Danka, nema Pantele ni Vidare nema ko da napravi sranje. Možda Kolarov napuca Modrića, od siline udarca ubije pustinjskog skočimiša(izvini Skočko mađijo ne mislim na tebe daleko bilo lolo) i onda se kroasani pobune i krenu da se obračunaju pa ih ovi naši pokidaju al slaba vajda.
Draže bi mi bilo da nakantamo ujke u obe tekme nego da odemo na svecko, koj ćemo kurac tamo samo da mi kidaju živce u tri utakmice grupne faze. A i ostali bi bez pola repke, kad bi izvalii favele, pičke, plaže, gudru i alkohol polovina bi već posle prve tekme otišla. Nije to za nas, da je bliže pa i da razmislimo. ako hoćemo sranje sa ujkama pozvati malog Mitra iz Partizana, taj bi već posle dva kontakta sa loptom napravio sranje sigurno, onda bi krenulo rokanje. Već ga vidim kako se unosi kroasanu u facu i zabada ga glavom sa sve onom čirokanom.
Kad su nam igrači postali takve pičke, majku mu? Ne mož da skupiš petoricu koji bi napravili neko ozbiljno sranje...

Немамо бољег од Раће!!!!!???123

Ajde nadji mi boljeg zadnjeg veznog (Osim Matića, koji neće d'igra)..

Njah Mihajlović je postao poltron, sisa, neće taj da ugrozi šiptarsku ruku koja ga hrani i tako još izazove gnev velikog Toleta. Posto je pička.

Ja i dalje ne verujem u ovu priču oko Ramadanija, tamo neki agentić prosipa fore jer Boško Janković nije pozvan u reprezentaciju. Ramadanijevi igrači su i Ljajić, Vujadin Savić, Ninković, Tošić Duško i onaj Stevanović kojeg više ne zove u reprezentaciju. Dakle jedini igrači koji su Ramadanijevi a igraju konstatno su Nastasić, Marković i ponekad MIjailović al on je pozivan na početku. I Djordjevića iz Nanta je zvao tek posle ove afere (A kukali su ljudi za njim kako ga ne zove, a zove Ramadanijeve igrače). A i realno ne postoji jebeni napadač da valja. Smorili su ljudi sa onim Djuričićem što je kidao u Novreškoj (Vauuuvv) a nije ništa posebno.

Iako mnogo toga ne štima u reprezentaciji, ubedjen da Mihajlović nije tolika jajara da se vrati iz Italije gde je mogao na miru da vodi tamo neku Peskaru ili tako neki kurac da bi vamo uzimao pare

A kako objašnjavaš da se odjednom slizao sa Toletom? I da ga hvali na sva usta a ovaj lopovčina. Prodao se to je činjenica.

Od ove utakmica ja imam određeni stepen treme ne znam čime izazvane. Sad da me neko pita da dobijemo ustaše ili da osvojimo prvenstvo ne bi imao dileme. Medalje su za pičke. Naduvana im je ekipa jako al sa druge strane i mi smo slabi... Modrić im ne košta kurcu mož digra za Real do sutra. I ružan je ko zmaj. Ako neko napravi sranje mislim da će dabude Mihailović. I ako ovi naši picani pobede treba da im se da orden časti neke, nešto... Toliko.

Realno, ko što rekoh u prvom postu, ove 2 tekme sa Ujkama su mi bitnije od svetskog. Jer tamo da pucamo od Malija i Novog Zelanda, ne ide brate da se nerviramo.

Mislim, ne znam zbog čega, da će Nastasić da napravi sranje neko. Ili penal ili neki crveni.

Jer tamo da pucamo od Malija i Novog Zelanda, ne ide brate da se nerviramo.

Ovako deknemo ove i gledao fudbal mrtvi pijani svako veče tenzija bez. A puni sebe!!!!2133

A kako objašnjavaš da se odjednom slizao sa Toletom? I da ga hvali na sva usta a ovaj lopovčina. Prodao se to je činjenica.

Šta očekuješ, da ga pljuje ? Videlo se koliko ga ceni kad je na potpisivanje ugovora doveo 20 advokata da sve prostudiraju.

Iskreno, žao mi je ove generacije jer će neće proći na svetsko i izgubiće se tim koji se pravi. Hrvati nisu otišli na Svetsko u nemaču sa onakvim timom i većim potencijalom od današnje Srbije (Modrić, Srna, Olić, Eduardo....) i ostavili su Bilića da i dalje vodi ekipu i sad jebu mame. Mi ćemo naravno napljuvati sve i tražićemo krivca u Toletu, Mihajloviću, Ramadaniju..

Što se tiče dosadašnjeg vodjenja reprezentacije ne zameram mu ništa, osim ono pljuvanje po Ivanoviću i Kolarovu jer ih je okrivio za poraz od Belgije. Ono jes, bio je u pravu to što im je rekao da ne prolaze pola terena i oni su u drugom ipak prelazili i tad su Belgijanci i postizali golove. Al brate dješ to reći.

За Ђулу Мештера Шомију наклон до пода. Смејао сам се као ненормалан 10 минута. Иначе Бишевац има да опали митраљез по усташама поново ако дамо гол (нема везе ако он не буде стрелац сада) и сигурно неко ко буде играо задњег везног, Игњовски, Раћа, Миливојевић или Радовановић. За Миливојевића сам највише сигуран да ће да направи неко срање (није опција да се то не деси, ако буде играо). Иако смо очајни, имам осећај да ћемо их изударати српским православним паламаром у чело на сред Максимира!

Što se tiče dosadašnjeg vodjenja reprezentacije ne zameram mu ništa, osim ono pljuvanje po Ivanoviću i Kolarovu jer ih je okrivio za poraz od Belgije. Ono jes, bio je u pravu to što im je rekao da ne prolaze pola terena i oni su u drugom ipak prelazili i tad su Belgijanci i postizali golove. Al brate dješ to reći.

Gotivim obojicu maximalno al ko ih jebe, što da im ne kaže. Ne može 1 igrač da bude veći od reprzentacije, države itd... Sve i da je Maradona. Pogrešio si, snosi posledice. Kad već treneri uvek prvi najebu imaju pravu i da kažu ko ne radi ono što mu se kaže. Treba im noge polomiti u Utorak.

ALI ZAMISLITE SITUACIJU KOLARA DAJE GOL I OKRECE SE PREMA USTASKOJ TRIBINI I POKAZUJE TRI PRSTA.

Meni bi, posle toga, i osvajanje svetskog bilo ono... njah.