Prijava

ја бих више волео да одбанују самхаина, пезоса, пјера и остале лудаке бар нешто занимљиво да прочитамо на форуму

Ma jok Agi, nego da se skupi nas 50 recimo i da krenemo da mu šaljemo pvt-ove "Belo" i to isto da mu pišemo u komentarima na sve što je napravio. Pa nek briše ako je dokon. :D

да одбанују самхаина,

TO

Демонстративно напустимо сајт са оргиналних , направимо фалш профиле и спемујемо дефкама, постерима и реакцијама. Ко више издржи.

да одбанују самхаина,

Е И ТО МОЖЕ!
Али не скрећите са теме :)

jes pa onda kaze 'vidite kako je porasla posjeta'...

Uvek sam prič'o da je bela verzija bolja. Za!

Dok se Zemlja oko Sunca kreće bele verzije biti neće!
Oćete i da prase ide iz rerne a ne sa ražnja!? To oćete!? Evropu oćete a!?!

ТО, ДЕКИ! ЧАРОЛИЈО! РЕЦИ ОВИМ ДОМАЋИМ ИЗДАЈНИЦИМА!

Ја реко да не буде спем а ви ударили по нечему што није ни с од спема.
АЛО КАЈЗЕНЕ

спема

Fali ti još jedno slovo za belu verziju.

Dejtonci nam dižu bune, ja tri rata preživeo i sad da mi menjaju sajt. Ne dam!

Јесам ја за ово висио у ћалетовим мудима док је он био на ратиштима широм источне Босне ?

Evo da ja zakljucam odgovorom. Kajzen nece nista da menja dok opasno ne opadne poseta sajtu. Secate se kad je promenio boju, pa pocela da opada posecenost naglo. To je ostavilo krupnu traumu u njegovom mladom, adolescentskom, administratorskom mozgu. Sada kada pomenete belu on reaguje kao mali Albert kada puknes sipkom po cevi.. DAKLE NEMOJ NEKO DA MI DIRA DEKIJA, VIDITE STA MU RADITE, OCETE DA BUDE TUZAN, A?

kako sam izobjasnjavao na psiholoskom nivou, e.

Mislim da je kaizen vratio ovu verziju zbog pada posete tokom bele verzije. Ipak je čoveku to najbitnije.

Kaizen još od gašenja bijele verzije sprema novu, ultramegagiga verziju. Man'te se gluposti da njega boli kurac, vidjećete šta je sajtina ubrzo.

Šalabajzeru, nemoj da spemuješ. :D
KAZAN DURADI NEŠTO!!!1

kaka god da je verzija, realno mi ćemo dolaziti, čak i uz bagove, tako da kazanu se ne žuri.

Ne spemujem, siguran sam da je tako. Previše kajzi ćuti u zadnje vrijeme, mislim da se bura sprema.

Možda sprema prodaju sajta. Zato i napravio nadmetanje, da podigne posetu, a time i cenu. lolo