Prijava

Može i to, ne povlačim glas!
Taman da mi pomogneš da se opet malo skinem sa Vuke ;-))))))))

сретен

Одбановати га, поставити за доживотног модератора. Направио би од Вукајлије бастион борбе против Новог свецког поретка. Са сретеном до победе над сатанистима!

alo trebaju vam zene moderatori, zasto ne bi bile Vangoga, Nata ili Majav

Натнат не може зато што је Курд већ модератор. Доста једна жена. лоло

7) Redovno ću odgovarati na sva vaša pitanja i nedoumice i rešavati vaše, kako autorske, tako i seksualne probleme

Nadam se da će kod rešavanja ovih drugih problema bar još nekoliko ljudi da ti pripomogne, ako ih samo ti budeš rešavao rascvetaće ti se prkno ko u orangutana dok lupiš jajetom o jaje.

Ja predlažem Baršunastog odmah.

Zato što je glumac, čuven čovek, širi svuda ljubav oko sebe i sa onako pozicioniranim očima hvata veći radijus vidljivosti, pa mu ništa ne može promaći ispred očiju.

Odbanovati vlasuljara i postaviti ga za moderatora, bilo bi zanimljivo gledati šta se događa.

Valdemar, sunce ti zarko, ne linkuje se tako :D sve sam morao neku gimnastiku da odradim da otvorim link

Otkud Profu pravo da se bavi propagandom kad još nisu raspisani izbori? Ko mu je dao novac i reklamni prostor? Pošteno mu sudite, pa na giljotinu!

hahahah vidi ih što se naložili... HAHAHAHA

Otkud Profu pravo da se bavi propagandom kad još nisu raspisani izbori? Ko mu je dao novac i reklamni prostor? Pošteno mu sudite, pa na giljotinu!

Molim cenjenog kolegu i konkurenta u trci ( doduše, smešnog ) da se kontroliše u svojim izjavama a ponajpre da ovlada kulturnim rečnikom, dostojnim potencijalnih birača! Puši ga, bre, ljaljane ljubomorni!

Iskoristio bih ovaj post da vas takođe još jednom podsetim na svoj nesebični politički program:

1) Iskoreniću hejt
2) Iskoreniću lajk
3) Iskoreniću sve ostalo, a što ne potpada u tačke pod 1 i 2
4) Svi muški autori će jebati a ženski se poudavati ( što će, nadam se, bar malo smiriti strasti na Forumu )
5) Na naslovnoj neće više biti govana. Naime, biće ukinuta cela stranica.
6) Vratiću Vlasinarba jer nam, reala, svima nedostaje
7) Redovno ću odgovarati na sva vaša pitanja i nedoumice i rešavati vaše, kako autorske, tako i seksualne probleme
8) Napraviću do jaja žurku po mom ustoličenju na brod-restoranu "Gusar". Ulaz besplatan, piće po maloprodajnim cenama.

Za slobodnu, autonomnu i nadasve kontrolisanu Vukajliju - zaokružite broj 58690. Neka vi pobedite!

Odbanovati vlasuljara i postaviti ga za moderatora, bilo bi zanimljivo gledati šta se događa.

Valdemare, baci pogled na tačku 6) u mom pamfletu:)

Valdemare, baci pogled na tačku 6) u mom pamfletu:)

Jedno je vaskrsnuti vlasuljara, a drugo je dati mu vlast, u tom smislu ja sam za tačku tvog programa da se odbanuje, ali mora on da bude mod.

Molim cenjenog kolegu i konkurenta u trci ( doduše, smešnog ) da se kontroliše u svojim izjavama a ponajpre da ovlada kulturnim rečnikom, dostojnim potencijalnih birača! Puši ga, bre, ljaljane ljubomorni!

Nisam ja konurent, ja sam posmatrač poslat od strane nevladine organizacije "NJ", da se razumemo!

Onaj ko vrati jebanje u aktivne, onaj koji toleriše sex nasilje i prostituciju na sajtu. Kurd i Bruce su stari ljudi pa ne tolerišu to preozbiljni su. Onaj ko će vratit stari sjaj definicijama onaj ko će otrkiti pravi identite MOGSHE(bolji od svih), onaj ko će banovati kostica. To je idealni moderator. Ko ispuni ove uvjete ima moj glas.

Јој колико немате везе са животом. Предлажете људе који су већ били модови, кекеекехе.....

http://www.youtube.com/watch?v=j5TLlaKWqN8

Pazlfoksa, iz razloga što bi smarao do besvesti, plus bih imo povlastive.

Ozbiljnosti malo. Predlažem Paninara za moderatora, pošto svi vi neozbiljni i zeleni!