Prijava

Oprostite mojoj Koštuničavosti ako slična tema već postoji, ili ako nije na pravom mestu.
Elem, želeo bih da čujem vaša iskustva iz tuča (kafanskih, uličnih), brutalnih metal šutki, navijačkih sranja, pijanih nezgoda i uopšteno svega što se završavalo s' krv.

ja sam se jednom posjeka kad sam se brijao pa se više ne brijem

a i crna gora engleska je jedan jedan

Gde gledas utakmicu? Ne mogu da nadjem prenos nigde.

ne gledam još sam na poslu nego pratim na kafe del montenegru

uopšteno svega što se završavalo s' krv.

prikrivena tinejdž tema

Знао сам да си ти отворио тему јер си негде већ постовао за бубуљице итд.. :)

Još ću ban da dobijem jer će da misle ljudi da trolujem.

ја једном плодијо дотад неплођену и завршило се с' крв

2010., свирка локалних бендова у некадашњем Аурису у НСу, прва песма и одма сам добио по горњој усни како је кренула шутка, крв наравно, ал сам наставио да скакућем и да се бацам на све стране. Сутрадан сам умало почео да запомажем за инвалидска колица.

U srednjoj na fizičkom sam brutalno nakovao nosem stenu od čoveka, pišala krv k'o u Tarantinovom filmu.

Meni jednom cale opalio samar iz bekhenda u stilo Risara Gaskea, od tada redovno pratim svet mode.

Мене напало стабло у шуми кацам ишо у дрва. Пичка ме напала са леђа, нисам видео да пада и спичило ме у главу. Умал нисам умро, ал сам му вратио после, запалио сам га јебему матер.

какве везе маљавост има с крвљу? је ли то неко пренесено значење типа мушкарчине и њи'ово курчење?

ДБСК имаш ли ти каквих крвавих искустава?

Sejo_govedo
ДБСК имаш ли ти каквих крвавих искустава?

Sejo, crnjane crni, vidiš da još nema 16 godina?!

Као клинац сам волео своју крв. Увек сам је сисао када би цурила, била ми је лепа, и свиђао ми се укус. И често сам копао зарасле огреботинице, како бих је још неки пут видео и окусио.

Онда сам са 14 имао незгодицу где сам изгубио скоро литар крви и једва живу главу извукао. Отад ми није толико занимљива. Мада и том приликом сам пробао да лизнем мало. Није имала укус, ваљда је ударио адреналин прејако па нисам осетио. То ме је заиста ужаснуло.