Prijava

Danas pošten čo'ek ne može da uđe da odsluša pesmu na Jućubu a da dole neko ne plačipičkani fantastičnim pričama o staroj Jugi, ćevapima u Sarajevu itd. Eeeeee, to su bila vremena, a ne ovo sranje danas.

Eeeeee sinovi, da vidite vi kakvih je pičaka bilo za vreme stare Juge. To bre prirodno sve! A ne ko ove danas, obrijale brkove, noge i počupale obrve.

Da ne pominjem da si mogao u svakom parku da prespavaš na klupi a da ti ništa ne zafali.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&list=WL9F34E2C647CED863&v=7UPfnxIcX60#t=78s
за време југославије мого си да легнеш на клупу и снимаш спот и нико те не би дирао

U vreme STARE JUGE, svi su jebali neke hrvatice i koječega.
(Ne znam šta ih sada sprečava...)

Синови моји, за време југе сви смо били модератори на вукајлији.
Позадина није била зелена но црвена!

U vreme STARE JUGE si mogao duzmeš kredit kakav hoćeš i da izgradiš par kuća i da kupiš novog stojadina.

HAHAHAHAHAHAHA BAČE POBEDILO!!!!!!1

U vreme STARE JUGE si mogao da ulećeš u zgrade helihopterima marke UTVA.

EEEEEEEEEEEEEEEH KAKVA BI TO REPKA BILA... HANDANOVIĆ, VIDIĆ, MODRIĆ, DŽEKA....

А и та куповина данас. Па мени се поцепају фармерице, седнем на воз и правац у Трст да купим нове и вратим се исти дан.

A NA GRANICI SAMO POKAŽEŠ PASOŠ I NIKO NIŠTA NE SME DA TE PITA, SAMO OD STRAHA KLIMNU GLAVOM I DAJU ZNAK DA SLOBODNO PROĐEŠ DALJE.

U petak posle škole odem na more vozom za Rijeku u pola dva i zakasnim na prvi čas u poslepodnevnu smenu u ponedeljak.

ja sam često išao u Zagreb na ručak...

Djed mi dadne pare za vokmen (tek se pojavio kod nas ), mater mi otme pare, jer nije u duhu socijalizma da ja imam vokmen, a druga djeca ne. Tek sad znam da me je lagala.

nisam nikad imao vokmen, ali mi je mati osamdesettreće prošvercovala komodor 64 iz Nemačke :)

МИСЛИМ ДА ЈЕ ПОТРЕБНО И ДА СЕ ПОМЕНЕ ДА СИ ЗА ВРЕМЕ ЈУГЕ МОГ'О ДА СПАВАШ НА УЛИЦИ И ДА ТЕ НИКО НЕ ДИРА!

Ja sam spavao na ulici prije 2 godine, urolj'o se. Niko me pipn'o nije, pa sam navuk'o upalu pluća.

MOGO SI USRED ZAGREBA NA KLUPI NA TRGU BANA JELAČIĆA DA SPAVAŠ SA OKAČENOM DRAŽINOM SLIKOM OKO VRATA I NIKO TE NE BI DIRO!

nema klupa na Jelačić-placu :)

Za vreme Juge si imo crveni pasoš i mogo si da ideš se oćeš