Prijava

И мени је труло што је Кувајлија отишао, ал' је човек, јеби га поступио на крај срца. Не подржавам и не разумем неке његове поступке. Мени лично, био је као маскота Вукајлије, он и његов +
И његове олд скул дефиниције.

Баш је глупо што је онако реаговао. Ако је лајк забрањен јер је штетан (а штетан је, дебело, како по дефиницију тако и по ауторе) Кувајлија је једноставно то требао да прихвати.

Не он се наљутио човек. Баш безвезе. Волео бих да се врати.

И да ова тема се претворила у "Кувајлија, за и против"

Ako je ZAISTA davao pluseve nasumično, onda su mu opravdano obrisani. Mada mi je to opet čudno, ako je stigao da na svakoj definiciji ostavi +.
Ipak on nedostaje. Nije on neki hejter koga su ljudi mrzeli, pa da mi bude drago što je otišao.
A JTU mi se, polako ali sigurno, penje na kurac sa svojim komenterima. Sad je negde stigao do glavića... :)

Миже, Каизен је постовао километарску листу палаца на горе провајдед бај Кувајлија. за један секунд 1 глас. Верујем да је Каизен имао намеру да аргуменовано наступи управо да га не би отерао. + је давао на понеке дефиниције, не на све којима је липао палац на горе.

Мислим да то и сад може да се нађе на теми питање Аутор - одговор Модератор

Ok, hvala na informaciji, opravdano su mu obrisani.
Ipak, žao mi je što ga nema više... Jednostavno, nije mi smetao...

минге ош да ти ја скинем тог јту-а:))))

Čuj, Kuvajlija davao pluseve....stravičnog li greha...
Ih, kakve truleži ovde obitavaju i koje sve pojavne oblike zadobijaju...
Zašto se ne bi desilo da bude izvređan lik sa uvredljivim ili pedofilskim ili nacionalističkim ili nekrofilskim definicijama ili hejterčina koja raspaljuje minuseve?! Svi bi se zavili u crno da takvi odustanu od Vuke.

Pobogu JTU, zašto psuješ?!

Минже једи говна! Оће неко да ти каже.

# :))

"Ја нећу да ћутим на оно што ми смета и што је глупо..."
Takođe... :)

@JTU
Konačno jedan razuman i konkretan odgovor od tebe. Čovek izgleda mora da te iznervira da bi ti "pričao na srpskom"...
Evo sad ti i zvanično upućujem izvinjenje, prihvatio ga ti ili ne...
Izvini!

@MOTIKA
"Jeo sam govna, radio sam to i to, jer sam bio slep pored očiju. Kaznite me, da okajem svoje grehe, da ponovo budem čovek, da stanem na svoje noge." :)

Hahahahahha, dobri ste svi, nek' ste mi živi i zdravi :**

Aman, koliko besa_!!! Počelo je tako što sam pitala za Kuvajlijino zdravlje.

Pazi, ako ti neko smeta, ignorišeš ga! Ja sam nekako po pitanju kuvajlije bio ono " nije mi smetao ". Mislim samo budali može da smeta neko takav. Različiti smo, nekome ja smetam, ali to nije razlog da odem sa ovog sajta. NITI želim da neko ode zbog mene sa ovog sajta! JTU "fala bogu što je otišao" je malo sirovo za tebe, probaj to malo ulepšati :)
Slažem se sa tobom o ovim "umiljatim cmokatorima"

Imam konkretan problem: pozadina na Vuki mi se "pobrkala", slova su bleda, kako to da promenim? Pomagajte!! :(

Muškatlo, prebaci pitanje ovde, pre ćeš dobiti odgovor.

"Aman, koliko besa_!!! Počelo je tako što sam pitala za Kuvajlijino zdravlje."

Nema besa! (bar ne kod mene)
Ja sam bio provokator, ali sa dobrom namerom.
Nadam se da je moje izvinjenje učinilo da JTU-ov bes splasne.
Nema ironije, sve je iskreno. Stvarno.

covek je delio pluseve sta tu ima lose

Има лоше. Објашњено је већ.

dzimi DA),a sad da neko komentarise to kao negativno je bas bezveze

Mingić, nisam ni mislila na tebe...