Prijava

EDIT: Nije valjda da moram da udjem u grupu, pa tek onda mozemo zajedno?

Da, moraš u grupi da budeš da bi zajedno ušli ako je zeleno. Ako ste ista klasa ti i taj koji je u grupi, onda moraš da čekiraš u meniju opciju da možete zajedno. Esc/preferenses/soušl/alau sejm klas......
Ako niste ista klasa, onda može i bez toga, mada meni stoji to čekirano.

ne bi me cudilo da sve klase imaju to

Misilm da nemaju Laki. A je l' možeš na duže da ga zaglupiš? Ja mogu na minut ceo.

Misilm da nemaju Laki. A je l' možeš na duže da ga zaglupiš? Ja mogu na minut ceo.

Isto na minut, mora iz stelta da se izvede... mada nisam probao do sad. To sam cini mi se sa poslednjim lvl-om dobio. I imam neki skill da mu se skidaju helti uz to, ako se ne varam...
http://www.torhead.com/ability/bR6UWdo/tranquilizer
http://www.torhead.com/ability/cS5aHur/sedatives

DA, to je to. I ja mogu samo iz stelta. Mnogo korisna osobina. Spasla me par puta.
Znači to je taktika kada idemo u zajedničke misije.
Samo je bitno da svi gledaju kog "zaglupljujem" da ga ne diraju i da ne koriste one mađije što utiču na više protivnika.

Odradi dobar deo Tarisa danas. Večeras oko 9 ću svratiti ponovo, ako bilo kome zatreba pomoć nek me cimne.

Zakucao sam se sa glavnom misijom na Tarisu, nema šanse da prođem sam.
Kad sam hiler.

Stani koja je tebi misija na Tarisu?
Je l' ista za shadow-a i Sage-a?

Ja sam bio zakuc'o u misiji gde su me neki Rakghoul-i veliki lupali dok mi Laki nije pomogao. Neka misija...jedna reč.....zaboravih kako se zove.

Pomoći ću ti ja svakako.

Koliko je zahtevna igrica? Instalirao bih je kod kuće, al' ne bih da se cimam ako traži neku aždaju od konfiguracije?

Je li mu to dođe slično kao trilogija Mistery of the Sith, tj. Jedi Outcast ili Jedi Academy? Jerbo to umem da igram.

moj subjektivni osećaj je da nije preterano zahtevna, jer mi se ventilatori na laptopu ne uključe na turbo mod, kao kad na primer ubacim NBA 2k, a i temperatura na grafičkoj mi ne pređe 85c, a na nekim drugim je znala da ide i do 92-93.

@Count nemam pojma koje su te, ali ovo je toliko prosto da se igra da ako imaš bilo kakvog iskustva, a voliš SW i/ili MMO - uživanje zagarantovano

Star Wars: The Old Republic Minimum System Requirements:

Processor:
AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 4000+ or better
Intel Core 2 Duo Processor 2.0GHz or better
Operating System:
Windows XP or later
RAM:
Windows XP: 1.5GB RAM
Windows Vista and Windows 7: 2GB RAM
Note: PCs using a built-in graphical chipset are recommended to have 2GB of RAM.
Video Card:
Star Wars: The Old Republic requires a video card that has a minimum of 256MB of on-board RAM as well as support for Shader 3.0 or better. Examples include:
ATI X1800 or better
nVidia 7800 or better
Intel 4100 Integrated Graphics or better

Pa, jedino što mi je procesor na 1,6 GHz (podrazumeva se da je dualkor), al' zato imam 4 GB DDR3 RAM-a i 1 GB DDR3 na grafičkoj. Cenim da će terati nekako.

Cenim da će biti skroz dovoljno, imaš dosta memorije na grafici.
Imaj u vidu da se igra skida satima, 25G mislim.

Teraće Zyc. Javi nik i koja si klasa da te neko dočeka i malo ti ispomaže.
Ja sam Taris iskompletirao. Sutra igram oko 11 pre podne, pa kome treba pomoć, tu sam.

EDIT: Isto važi za tebe Counte.

http://www.systemrequirementslab.com/cyri

Ovde kucaj star wars, nadji The old republic, pa pokreni, ispisaće ti situaciju. :)

Dobro, ali nije Čavo to baš toliko tačno. Dešavalo mi se da ukucam neku igru i da mi piše da ne mogu, a ja je pokrenem ipak i to ono OK skroz.

EDIT: Agilni nam je podbacio k'o Džedaj. Nikako da ga navatam on-line.

Pa da, nije najpreciznije, ali daje približno realne podatke. Ako ti kaže da ti je slab procesor, to je obično najmanje zlo, ali za grafičku karticu obično ne laže.

Juče sam odigro kolko sam mogo pola sata sat i ova planeta je dosta jebena jedva prešo prvu misiju i to iz par puta.Dzoni dokle si ti stigo sa nar šada

Agilni nam je podbacio k'o Džedaj

Ja sam lejt blumer ;)