Prijava

A,sta ce biti sa maloletnim licima?

a koga briga :)...inace nije toliko smrtan ne znam odkud ova frka..2 su pustena u Kinu jer je najmnogoljudnija,ovaj sad u SAD jer je najprometnije i izgleda je misija uspjela...a naj su mi one projekcije gdje ce se kad pojaviti i u kolikom broju,kao da ga planirano sire...

pa, to zavera da damo pare za vakcine...

Uvek su u pitanju neke pare...

naravno. jos samo da osmislimo nacin da, mi koji smo prozreli zaveru, zgrnemo neke pare u ovoj frci.

npr hajde da prodajemo mafiji informacije o nikoli, koji je pokrenuo ovu temu

Ova je 23. avgusta primila vakcinu za grip - ne za H1N1.
23. avgusta nije ni postojala vakcina, a i ovde kazu da je obicna vakcina za grip, tako da mislim da je bezobrazno obmanjivanje i zaplasivanje ljudi sa nekakvim ovakvim video snimcima i molio bih moderatora da ukloni bar video, ako ne ove ostale gluposti.
Isto tako @autor teme, da li ces se ti osecati krivim ako neko (ne daj Boze) umre zato sto ne uzme vakcinu, a grip ga dokusuri, jer je citao ovaj tvoj text iz neproverenih izvora, sa videom koji sadrzi kontraefekte vakcine koja se ovde nece primati?
Isto tako @autor teme - red je da se objavi izvor clanka?
Mislim mozes ovako da objavis text sa sajta Kurir-a... -.-

aha! evo jednog mafijasa koji je dosao da osujeti naseg nikolu

I dalje mnogo smrdi ova riba...

n1tr0: Ovde potpisani nemaju nameru da prime vakcinu, tako da ne treba da se sekiraš puno. Iz kog izvora je tvoja informacija da vakcina nije postojala 23. avgusta. Čime su se onda vakcinisali ljudi u zemljama gde je u to vreme bila zima?

Ma dok je belog luka i slanine bićemo mi živi i zdravi.....šalu na stranu...meni u celoj toj situaciji nešto žestoko smrdi....a da nije pomenuti beli lukac

n1tr0 stvarno nemam pojma odakle je tekst koji sam ovde copy-paste! Prosledila mi ga je drugarica, pa sam ga bacio na sajt... A pošto od raka umro nisam, ne verujem da će me ubiti ni ovo svinjsko čudo...Jedina svinja koja će mi možda jednog dana doći glave je ova sa roštilja... A i ne verujem da će imati uticaja na vakcinaciju čitalaca sa sajta-ovde se i ovako samo zezamo!!! A vakcinu neću primiti iz patriotskih razloga-oću državi da uštedim 5 evra na ovu krizu-toliko košta vakcina...Zrno po zrno pogača...

ima li tema o sidi?

Sto se tice vakcine - nije postojala u USA tada, a i kaze se da je primila vakcinu za grip, a ne bas za h1n1.
Druga stvar - objavis tek tako neproverenu informaciju i stanes iza nje - mene bi licno bila sramota da tako nesto uradim.
Da ste se malo potrudili procitali bi ovo:
http://www.novigrip.com/svetska-zdravstvena-organizacija-szo-o-vakcini-protiv-novog-gripa-h1n1/

Ili je mozda i svetska zdravstvena organizacija u ovoj teoriji zavere? Ma kladim se ja da je Amer'ka iza svega ovoga jer ima neki visi plan kako da osvoji Srbiju tako sto ce nam dati smrtonosne vakcine... -.-

bezi nikola, doci ce ti mafija glave!

Evo pronasao sam izvor ovog "ekspertskog" teksta tog kvalifikovanog farmaceuta.
Lik nije ni zavrsio fakultet, vec radi kao DJ.
Ime mu je G­e­or­g­e­ M­a­m­ou­ze­llos - ovde imate i njegov profil:
https://secure.bebo.com/c/profile?MemberId=5069220195

Citat sa njegovog profila:
"Im George. I work as a DJ, Wannabe Property Developer, have a Pharmacy degree folded in 4 under my bed, and have recently been given the opportunity to re-launch Time Nightclub as an Electro Dance club, so that finally (FINALLY!) we Darwin people have somewhere fresh and awesome to go where we can party!

If you're a new DJ or would like to work in promotions, get in touch!"

On je poslao taj chain letter i ljudi su se navukli na netacne informacije samo tako. E sada, pitam ja vas - da li cete verovati tom sarlatanu ili grupi eksperata iz svetske zdravstvene organizacije? :)

hm... verovacemo njemu, jer je zabavno pricati na temu zavere farmaceuta :)

Farmaceuti ipak imaju najrazvijeniju industriju posle oružja. Malih zavera treba da ima kad su u pitanju velike svota novca...

a kad pomislim samo kako su me moji terali da upisem srednju farmaceutsku... :)