Prijava

Svrbi ovu Janu,treba neko doooobro da je prodzara,ja se dobrovoljno javljam.

Cini mi se da je tebi potrebnije nego njoj. I to mnooooooogoooooo.

Laki onda ona nije Jana nego Đana.

litle finger on the wall,mislio sam da smo resili pitanje o komunikaciji,tako da nemoj vise da mi se obracas.

NIje bio siguran da si shvatio.... A Janu bi ipak trebalo ostaviti na miru..Bar bih ja..Znam kako su prolazili kad su mene dirali. Eh....

crying knife: ko dira janu vidis da se devojka nudi trazi pastuva na netu, pa se ljudi masovno prijavljuju, imas na drugoj strani...

pomozite devojci....sto ste takvi.

@Plazma _keks: nasla je pastuva.
@mali prst:AWWWWWWWWWWWWWWWWWW....VOLINO!

Bas i ne deluje tako.

@L@ki, to tvoje dzaranje mene ne bi uspelo - Prvo, treba tebi naci gde je taj Beograd. Drugo - ovde gde ja zivim ljudi se krecu ulicama a ne blatnjavim sokacima. To nije toliki problem koliko to sto se ljudi ne krecu zapreznim kolima kao kod tebe na selu vec automobilima. Da ti ne objasnjavam previse, ti automobili su napravljeni od metala, teski su i idu velikim brzinama pa to moze biti opasno. I trece - plasim se ako i savladas sve ove teskoce doci ces na pesacki prelaz i zaljubices se u semafor. Ne pali se previse, ne namiguje tebi.
I na kraju krajeva da bi nesto posteno prodzarao (kako ti kazes) treba imati iole pristojnu alatku.
@plazma keksu... Na moju veliku zalost uvek dopustim sebi da se iznenadim koliko ljudi ozbiljno shvataju teme koje su postvaljene iz ciste zezancije... U to ime imam par reci i tebi da uputim.. Tvoje sajber psiholoske dijagnoze nazalost nikag ne zanimaju, ukoliko zelis da se pravis pametan predlazem da pocenes da pises urnebesno dobre definicije, a ukoliko zelis da kao mali ljigavi crv nastavis da lupetas gluposti po forumu (mislim konkretno na "Nije ona Jana ona je Djana) ko sam ja da te u tome sprecim? Na kraju krajeva ja tebi iz sveg srca zelim da nadjes neku "djanu" pa da resis svoje ne tako male probleme...
Za kraj. DA IMACU SEKSA STO I VAMA ZELIM
@KN hvala...ti ovde jedina izgleda noramlno razmiljas.

Bejbi ponosim se tobom :*

Jano, velika podrška za ovu rečenicu posle "za kraj" :))))))))

Nekim ljudima treba sudska zabrana postovanja na forumu, tako mi se bar čini. Jebote, ne može devojka ni da se zajebava a da je ne ispadne virtuelna kurva koja se nudi za negro bombonu... Svašta!

Posto Đana non stop prica o kako ona kaze " pristojnoj alatci " :))
predlazem da se svi muskarci skinu i da ona kao strukovno lice, jer ipak je Đana najkompetentnija, proceni ciji je alat najpristojniji tj. najkvalifikovaniji za zadovoljenje.

Od sveg srca ti zelim da nadjes najpristojniji alat.
Predji na pvt tvoje seks frustracije ne zanimaju sajt na kome se definise sleng.

Kako sam ovo lepo napisao :)

@Plazma keks:
O lepoti tvog posta - majci je njeno dete uvek najlepše.
O tvojoj kulturi izraženoj u postu - sačuvaj Bože.
O sadržaju posta - nekome ooozbiljno treba seks, don't you think?

Takodje, onaj moj prethodni post bi se mnogo bolje uklopio ispod ovoga.

Zar Plazma još uvek nije banovan?

(ovo je među nama..neodoljivo je) :)

Dlanu danas si nenadjebiva :))))))))))))))))))))))))))

I ja se čudim?

"VPredji na pvt tvoje seks frustracije ne zanimaju sajt na kome se definise sleng."

Otkud ti znas sta zanima ovaj sajt?

Mene eto bas zanimaju tvoji seksualni podvizi

Nazalost..strukovna lica i strucna lica nisu isto.. Ali ako sam ja strukovno bice onda zahvaljujem :)
Moja predhodna recenica je apsolutno pobila tvoju poslednju zacinjenu smajlicem.
Da nastavimo dalje, ja porblema sa alatkama (kad si se vec uvatio alatke ko pijan plota) nemam..pogotovo ne sa tvojom, ne zameri mi ali me tvoj vrsnjak i vrsnjaci ljudi slicnih tebi prosto ne zanimaju. Kada si ti u pitanju (i ljudi slicni tebi) vise me zanima kolicina neurona kojom raspolazes tako da TEBE necu zamoliti da skines gace..nikad nisam volela da vidim muskrace koji placu od sramote...
Iskreno se zahvaljuje na lepim zeljama...prosto volim kada ljudi zele da se ja dobro zabavim.
I naravno da uzvratim lepe zelje... Zelim ti da dobijes ogledalo koje uvecava tako da mozes i ti...ponekad dobro da se zabavis . :)