Prijava

Ovde pisite sta ste u horoskopu, muvajte se, pisite svoja iskustva sa ljudima u odredjenom znaku dobra, losa ili narucite da vam se pojavi taj i taj znak.
Cilj ove teme je da se dobro zabavimo i srusimo predrasude i mitove o odredjenim znakovima.

Eto, za pocetak ja sam Devica, al samo u horoskopu. ;)

Ako ima slicna tema na forumu, molim moderatore da pre nego sto zakljucaju ovu moju temu, da postuju ovde link do te teme jer bih volela da ucestvujem. Hvala

I mi bi trebali da se smuvamo s nekim na osnovu poklapanja horoskopskih znakova?

Верујем у хороскоп црвене боје градоначелника Ниша верујемо у хороскоп

ne mora. Bas zelim da vidim da li je to tacno ili ne, da razbijem mitove i predrasude.

Бик, али миран Бик.

kazu da device numeju da se jebu...

Цар гуштера у хороскопу.

Je l bi dala strelcu? hehe

Opa, Zhajk, ja htedoh bas da narucim jednog mirnog Bika. ;) Al si me pretekao :)

cuo sam i da ovnovi seru okrugla govanca umesto normalnih

celt ta predrasuda o devicama nije tacna. Umeju da se jebu i da jebu ako pritisnes pravo dugme ON. :)

Ваљда ОНА,а не ОН

Ovo je jedna od najvećih gluposti u istoriji čovečanstva. Toliko od mene o ovoj temi.

Dupli strelac, tvrdoglav u pičku materinu.

moj burazer je dupla devica.slažemo se devičanski.

@Towelie_ trenutno nisam u fazi seks sema, a prema strelcevima uglavnom osecam samo drugarstvo, ali nista osim toga. S njima izadjem na picve i odigram pikado u pabu, ali ne nesto vise. Al priznajem da su izuzetno zabavni i duhoviti i da se u njihovom drustvu osecam bas veselo.

Umeju da se jebu i da jebu ako pritisnes pravo dugme ON. :)

А шта ако рикне батерија па неће? Хороскоп су иначе измислили Румуни, да не кажем Чаушеску.

Ja sam drveni pacov u horoskopu.

(ozbiljno, ne zajebavam)

@ gonzo verujem i da si mega duhovit, moja keva je dupli strelac, svaki dan odvali neki biser ili vic :D

inače ja sam u horoskopu srna,odatle i nik,he he.