Prijava

EDIT za Valdemara: Zamisli da tamo negde je izbila neka hipernova ili je neko oslobodio neograničenu količinu energije i to je prvo zbrisalo njih, pa sada putuje svemirom dok ne dođe do nas, pri tom gubeći samo malo od energije dok zbrisava neku pljanetu... Možda u ovom trenutku upravo nestaje neka civilizacija. Treba mi pivo. O čemu smo mi ono beše pričali? A, da horoskop. Mi verujemo u horoskop, pogotovu u ribe... Nnnnnnnn....

10-ti decembar, strelac, i to precizan lolo

ja sam u horoskopu Visoka Prvosveštenica, bije nas ozloglašeni glas da imamo dlakave noge....

Škorpija podznak Strelac. Totalno konfliktna kombinacija. Škorpija hoće da bude mračna i inteligentna i sebična, a Strelac je veseli retard. Pu!

Obično padam na Lafove iako ih ne podnosim.

Zamisli da tamo negde je izbila neka hipernova ili je neko oslobodio neograničenu količinu energije i to je prvo zbrisalo njih, pa sada putuje svemirom dok ne dođe do nas, pri tom gubeći samo malo od energije dok zbrisava neku pljanetu...

Ako, postoje i gluplji načini da se umre :)
Inače ja se sa vatrenim slažem sa Ovnom, od zemljanih sa Bikom, od vodenih sa Rakom i od vazdušnih sa Vagom, mada ne verujem u horoskop, ali tim su mi napunili glavu ovi što znaju.

Kažu da je u trenutku našeg rođenja kosmos svirao određenu melodiju koja je zapisana u toj natalnoj. I, ako je to tačno, koja nota odgovara kom znaku, u kojoj kući? Lepa zamisao.. Inače, Ovan, moj mesec ovaj, bio...sada Bikovi, a! Tipičan sam predstavnik, samo potvrđujem predrasude. Namerno to radim, kada nisam znala ko sam, u horoskopu mi pisalo kakva treba da budem.

Ja baš nešto zamišljam kako bi bilo kad bi u zagrobnom životu postojao horoskop, na primer umro si u tom i tom trenutku, i onda ti to određuje sudbinu i karakter u zagrobnom životu, a neka dobra sila (nazovimo je bog :) knapira vreme kad će da te prikolje neki manijak - da bi se planete uklopile i ti bio idealno srećan i na onom svetu.

Inače, Jasna Šekarić je dupli Strelac. Coincidence? I think not.

Inače, Jasna Šekarić je dupli Strelac. Coincidence? I think not.

Ja isto dupli, al' u životu nisam opalio...mislim iz pištolja lololo

Ako, postoje i gluplji načini da se umre :)

Heh, I suppose you're right.
Nekako mi je... Ne znam, manje strašno dumrem od nekih zemaljskih uzroka, tipa fejlovanja tela nakon određenih godina, ipak je i kiseonik neka vrsta spore smrtne kazne, bilo šta... Na Zemlji... A ne odjednom: ZAAAAAAAAAAAAAP, pa da te pitam: ''E, Valdemare, a u koju si dimenziju upao, malo je gust saobraćaj, zabagov'o sistem, svi pomresmo, teško mi je da održim telepatski kontakt? Ja sam malo levo Kim Džong Lija, ne izgleda zadovoljan.''

Pa pazi, ljudi o horoskopu sude na osnovu gluposti koje čitaju u novinama tipa čuvajte se Jarčeva ove nedelje, dok je astrologija zapravo jako kompleksna nauka. Svaki čovek ima natalnu kartu koja prikazuje tačan položaj zvezda u vreme njegovog rođenja. Kad kažeš "ja sam Strelac", to zapravo znači da je Sunce bilo u Strelcu. Ostale planete su bile drukčije raspoređene... I jebemliga, da ne dužim sad, uglavnom ima tu sto nekih čuda.

a Strelac je veseli retard.

Šta fali veselim retardima? Veseli retard rocks! :D

Moguće da natalnu treba gledati kao u ogledalu da bi se utvrdio umirući znak, možda i trenutak smrti. Ima li neko stručan na temi? :)

Nisam stručna, ali za smrt je odgovorna osma kuća. Vidi koju planetu imaš tu. Ja imam Mars što valjda znači nasilnu smrt.

Šta fali veselim retardima? Veseli retard rocks! :D

Ništa, samo ja hoću da budem mračna i inteligentna i sebična, a ne da mi se. :D

Kad kažeš "ja sam Strelac", to zapravo znači da je Sunce bilo u Strelcu

Alo bre ljudi jeste li imali vi astronomiju u srednjoj, ili fiziku?????

Pravo da ti kažem, ja keca iz fizike vučem od početka godine, nemam nijednu dvojku, kako će se popravi, vi-de-će-mo.

Da, tu se gleda smrt, ali nije to ta onostrana astrologija. :)

Dakle, da, osma kuća u nekom znaku, ali treba gledati i nepovoljne aspekte...

''E, Valdemare, a u koju si dimenziju upao, malo je gust saobraćaj, zabagov'o sistem, svi pomresmo, teško mi je da održim telepatski kontakt?

Hahahha, ti veruješ u zagrobnog Vukajliju? Ali ako mi mrtva budeš slala frend rikvest na FB, ja sam tamo negde poludesno od Staljina, između Petrarke i Bakunjina :)

Nisam stručna, ali za smrt je odgovorna osma kuća.

Meni u osmoj kući i Mars i Venera, poginuću u dvoboju izazvanom ljubomorom, u najboljem slučaju :)

Moguće da natalnu treba gledati kao u ogledalu da bi se utvrdio umirući znak, možda i trenutak smrti. Ima li neko stručan na temi? :)

Što obrnuto, gledaj kao da se osoba rodila u tom trenutku.

Deren Braun izvodi eksperiment (tj. ponavlja nebrojeno puta izvođeni eksperiment) koji pokazuje da je astrologja kvazinauka koja nema veze s mozgom. http://www.youtube.com/watch?v=haP7Ys9ocTk

ja kad čitam horoskop u novinama, uzmem i pročitam za sve, a onda odaberem onaj koji mi se najviše dopada, pa ceo dan budem taj znak....