Poseta sopstvenom groblju

  1. Hoću da vidim svoje sopstvene definicije koje sam JA napisao a nekritični moderatori mi to bezdušno obrisali.

    To je moje, i svih ostalih autora građansko pravo, i želim da nam se to pravo ispuni.

    U suprotnom, TUŽIĆU VAS U STRAZBURU!

  2. Uplaćivao sam pre, ali sad ne mogu da nađem kako se uplaćuje.

    Ipak, nije poenta to. Moglo bi da se odradi da svaki autor vidi svoje groblje. Meni samo zbog toga treba ktitor, ne da bih štancao definicjije ili gledao tuđe intimne podatke.

  3. Posaljes kaizenu pvt,objasnis mu sta zelis, i ako ti on odobri, to e to.

  4. Hehe, blago tebi, ja svoje obrisane ne bih voleo nikako da vidim.

  5. Hahaha, ja rek'o ovo neka morbidna tema tipa - da li i vi imate uplacenu parcelu na svom groublju, da li je redovno obilazite i sl. Ovo je dosadno...

  6. Hahaha, ja rek'o ovo neka morbidna tema tipa - da li i vi imate uplacenu parcelu na svom groublju, da li je redovno obilazite i sl.

    + 1
    UBR smor što nemamo pravo da vidimo svoje groblje, samo svoje.

  7. Ovo je moderan sajt, nema groblja, definicije se kremiraju.

  8. Pravo da vam kažem, grobalj me nešto i ne zanima...ipak bilo bi lepo da s vremena na vreme imamo pristup---ko fol:

    VUKAJLIJA ZADUŠNICE LOLOLO

  9. 40 DANA DEFINICIJI.

  10. @glavni
    kod tebe bi to bilo otvaranje masovne grobnice i neki modovi bi bili optuzeni za genocid. ne pipaj!!! lolo

  11. Al bi se ja tada nekog naudaro hahahha

  12. Kad bi se Dučetu, glavnom i paninaru povratile defke sa groblja, imali bi više defki nego reservoir dog.looloo

  13. ne budite mrtve!
    mada bih volo da malo pročačkam po kriptama nekih avtora ovde...AJMO MODOVI JOŠ DVE DEFKE DA MI OBRETE!

  14. Било би фино макар за задушнице да се може на гробље, ал Кајзена боли к*рац. хе хе

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.