Prijava

da imam kovačku radnju, kovao bih mačeve. to bi mi bio hobi GARANTUJEM, a sumnjam da bi neko kupovao to pošto nem pojma kako se radi ta rabota, tako da bih ih poklanjao prijateljima za slave, rođendane, povojnice i tako dalje.

da imam kovačku radnju, kovao bih mačeve. to bi mi bio hobi GARANTUJEM, a sumnjam da bi neko kupovao to pošto nem pojma kako se radi ta rabota, tako da bih ih poklanjao prijateljima za slave, rođendane, povojnice i tako dalje.

То се учи временом.. а сад ако оћеш да направиш себи ковачницу најважнији ти је простор, ако си у селу онда је лакше се снаћи за то..

imam nešto nalik tome, pošto trenutno živim od toga, al ne može se nazvati klasičnim kovačkim zanatom...ne duvam u me'ovi, jebiga:)

Не мораш да дуваш у мехови, довољно је да прерадиш стари усисивач да ти дува у пећницу па да кујеш кај желиш :) Ако си расположен можеш да почнеш од прављења верижне..

stari kaeš...jen jedini i imam, sloboda čačak, onaj teget. ubila bi me keva:)

Добро онда боље не.. Ипак имаш нешто као ковачницу, можеш да савијаш метал и правиш нешто.. могу да ти бацим линк ове моје групе где сам, имамо доста који се занимају неким простијим ковачким хобијем.

Орк, хоће да прави мачеве.

А никоме није хоби да буде падобранац, и то је за џ.

moj hobi je skupljanje pivskih čaša :D kradem po kafanama. sad imam oko 275 komada

moj je skupljanje upaljača, imam ih oko 150, nijedan nisam platio...

ja sakupljam zanimljivosti iz sveta... npr. jeste li znali da itd itd.

ima li ko jelen podmetače. trebam ih

Moraš imati bar 1 ortaka konobara. On ima. Kol'ko voliš. I može da ti nabavi još kol'ko voliš.

ma imam ja pun kurac podmetača al mi trebaju neki stariji malo. jbg, to nema po lokalima

Podmetači lol
bolje skupljaj nesto korisno.

Osnujes stranicu na fb i skupljas lajkove.

rasni iz koliko padaš na polugodištu?
hobi je za sirotinju.

Stare kisobrane popravljam

Klavire nosi ostoja

Cistimo podrume garaze stare stvari odnosimo