Prijava

Odslušao sam odgovore na pitanja fanova Doris Bizetić

Ne plačem dok se smijem. To mi nekako kontradiktorno pa izbjegavam.

Ортак на маратону бацио спику да га чују пафуни иза нас

- брате не верујем како те је напала змија, ја све вадим пиштољ и пуцам, и она те опет уједе. Јеботе. Срећа па ови људи не знају да носим гију.

Исто на маратону, кад је маса људи била иза нас

- неко нас прати!

То је тад било смешно, пошто ме је домаја одузела нездраво.

Moja današnja nesposobnost da okrenem običnu krmenadlu na roštilju, već mi je samo pljusnula na blato... ćale dobio nervni slom..

Данас, кацу моје другарице справиле зелену салату од блитве, и нису уопште сконтале да је то блитва док им ја нисам рекао.
''Па било је мало чудно што је била у листовима а не у главици...''
хахахахахаха

Вако, ми на трибини. Гостовање, и не дају нам да изађемо док не изађе читав стадион. И некако један лик што је био са нама изађе. И шаље поруку: ЂЕ СТЕ ЈЕБО ВАС ПАС УБИЋЕ МЕ НЕКО. И лик му мртав ладан одговара на поруку, БРАТЕ НЕ ЧУЈЕМ ТЕ, ПРЕВИШЕ ЈЕ ГЛАСНО НАВИЈАМО ОВДЕ. А ја се одвалио ко луд

nienooo, šta pišešš, eeej bre

Данас, кацу моје другарице справиле зелену салату од блитве, и нису уопште сконтале да је то блитва док им ја нисам рекао.
''Па било је мало чудно што је била у листовима а не у главици...''
хахахахахаха

Ja bih ih pustio, jos smesnije bi bilo da gledas kako jedu.

iz nekog razloga, na internetu, ovo:
http://youtu.be/4Obo42uQ564

ne bi da delim sta me zasmejava u ril lajfu :)

Ja bih ih pustio, jos smesnije bi bilo da gledas kako jedu.

Лоло, ја први пробао, занимало ме. Чак и није лоше. :Д

Ортак на маратону бацио спику да га чују пафуни иза нас

- брате не верујем како те је напала змија, ја све вадим пиштољ и пуцам, и она те опет уједе. Јеботе. Срећа па ови људи не знају да носим гију.

Исто на маратону, кад је маса људи била иза нас

- неко нас прати!

То је тад било смешно, пошто ме је домаја одузела нездраво.

ovaj post :D

iako NEAM POJMA sta pricas,verovatno zbog toga :)

Prošle nedelje nismo nešto imali posla sa atomskim govnima i izšli napolje da uređujemo krug reaktora onim motornim trimerima.
Ja i kolega oko reaktora trava šišanje i to, i iz slivnika jednog izađe zmija i onako se propne kao kobra par puta ispred njega. Ona zelena ko trava, ima sigurno oko metar i debela bre mamu joj jebem.

Ja nikad zmiju vido nisam do tad, a ni on i pita me šta da radimo?
Reko nemam pojma, prvi put vidim zmiju.
I mučenik ni pet ni šest digne obe ruke u vazduh i na zmiju se razdere "BU!"

Gotovo, smeh, trimer sam morao da otkačim ja 5 minuta nisam mogao da dođem sebi.

često se smijem...vjerovatno sam se večeras smijao kad je Miler dao gol

Вратио се гајби цирке и не знам зашто погледао најновије постере... Смејао се, плакао и фејспалмовао сам са собом толико да сам обећао себи да нећу више пијем.

Autobus. Sjedim sa drugom, a ispred nas dvije djevojčice, 10-11 godina. I crtaju njih dvije čiča gliše na prozore od autobusa. Kaže drug: Oćemo da se takmičimo ko će da nacrta ljepše? Počeo on da crta, nacrtao sve normalno, samo dodao dugačku kosu i silikone. I govori njima: Djeco moja, ovo vam je Jelena Karleuša. A da bude jjoš gore kasnije smo ih čuli da puštaju na telefon neku njenu pjesmu.

Neka vam ne smetaju dva posta, ne mogu da ispravim kad sam sa telefona.

Када смо блејали на часу и сад тишина, и чујеш одједном прдеж, и ја се окренем и тај лик иза мене што је прдн'о сав црвен, и пита га друг што је седео самном "брате, што си прднуо?" и чујеш овог "а доручковао сам 6 јаја" ми се смејали ко кретени све док нас пофесор није избацио са часа и онда смо се и напољу смејали једно 10 минута најмање..