Prijava

Evo ja da iskoristim priliku da čestitam svima koji su prošli, svaka čast!

из коментара сконтах да је и Џони писо о неком фудбалеру

Ja sam pisao o svom drugaru. Buljom je dao gol. Malo sam izmenio, na primer nije dao Voši nego PAOK-u 4 komada, asistirao jedan i nad njim je napravljen penal, za 45 minuta, a imao je 17 godina i pili smo do 6 ujutru zajedno.

Pošto pretpostavljam da je Kurajber tvorac kovanice koju trebam definisati (skupljanje kartona) , može li ovde ili u pvt linkovati neke svoje definicije romulanske tematike. Imam ozbiljnu dilemu da li da idem na to, ili nešto što sam sklepao u svojoj glavi, ali se bojim da ne omašim suštinu.

Nije "skupljanje", već "čišćenje".

Čišćenje, pardon. Ok, i mislio sam na to. Dakle, "čišćenje kartona". Mada, čišćenje ide još više u korist definisanja onoga što sam prvo sklepao.

Kako god nisam ja to pravio, al' ako ti treba mogu ti na PVT poslati ganske defke moje :)

Mog'o bi, znam da ima ceo tom jedan, lol.

*ganske
Ako je ovo u kontekstu ciganske, tužiću te modulatoru zato što me neosnovano vređaš na nacijonalnoj osnovi!!!1

Васкрс дефинитивно није за писање озбиљних ствари, поготово ако си ноћ уочи пијан гледао ајронмена у 3д лололо

Ja sam sinoć bio pijan kao dupe. Vratio se u zoru a toliko mi je muka da nisam mogao spavati propisno.

Васкрс дефинитивно није за писање озбиљних ствари

Хах, има нас озбиљних људова :)

"Čišćenje kartona" je fudbalski sleng, mada možeš da ga definišeš i 'ganski, ili kako već želiš...
Možda ti ovaj link malo pojasni stvar.
Ili ovaj...

Христос Васкрсе, такмаци и остали :)

испеко сам сепра, испало ко душа, кожица само врушти лоло
све је спремно за Св Георгија Великомученика, сад да мало надробим и овде, ваља сутра ломити колач сабајле.
Дискретни ми је сингл на тикету, дакле вин-вин ситјуејшн.

Uzeo sam u obzir i fudbalski i romulanski pristup i, kao i obično, napisaću nešto potpuno deseto. Klasično proseravanje će biti, mada ste na to od mene i navikli. :*

Očekujem od Dekija na ovu temu neko njemu svojstveno ludilo. Nemoj biti komercijala čkode!

Додах дефиницију, јебла вас тема да вас јебла тема исиса из мене сву празничну радост...

Pročitah sve do sad u drugom krugu, - nisam dao.

Očekujem od Dekija na ovu temu neko njemu svojstveno ludilo. Nemoj biti komercijala čkode!

Dalilud city fc!? Pa onakav tekst da pobedim zajebancijom nema teorije, jedino da odradim defku po udžbenicima, pa nek plebes odluči.
A da mi je legla tema jeste, još sinoć sam napisao, nego još vagam da l' da udarim još koju koru na patišpanj :)

Ја синоћ качио дрозиран, мајмун. Исправљао сам је колико је то лоше било.

Napisah i ja, mada se ne nadam previše, iskreno. Imao sam sinoć ofanzivu i još uvek nisam čitav, a ko zna da l' bih posle mogao bilo šta napisati.