Prijava

ЈА САМ БИЈО НА СЕМИНАР ЈЕДАН. Који је био баш о томе.
Има нешто везе, наш Ртањ, то ти је код Соко Бање, и то Високо, и још једна трећа не би знао како се зваше оне образују много зајебаних троуглова и облика на много људски-инфериорној-интелигенцији недостижних нивоа.
И онда и тај Ртањ је велика пирамида, коју је изградио чаробњак, много одавно, да би се заштитио од нечега. Ртањ:

http://images3.kurir-info.rs/slika-900x608/rtanj-misterija-planina-rtanj-vanzemaljci-nlo-1352673893-228956.jpg

И не зезам се ништа, тако рекоше на семинару. И то београђани, мора да се верује, они су из главног града дошли.

И то београђани, мора да се верује, они су из главног града дошли.

Мамицу им јебем... Залудну.

lolololo

uopste me ne cudi sto i srbi imaju piramidu.

Шта курац пирамиду?! И чаробњака гратис.

Ми у Србији не верујемо у фараона ни у ванземаљце као велике неимаре наше пирамиде, јер фараон је пичка која се шминка а ванземаљци долазе са небеса а то не може јер зна се ко је овде небески народ. Тако да - чаробњак ит из!

И то је он остао заробљен тамо до дан данас. Сигурно пије зајечарско и гледа арену спорт пет.

Боле га курци, да ја имам толку гајбу ни ја никад не бих излазио напоље.

Ма ко те пита чија је и на шта личи дај само нек се коси с нечим.

Prije tri sata ja sam ispušio đoju na ovoj piramidi.

Na jednom od tih bestoff youtube videa vezanih za bosanske piramide, između ostalog, "direktno" iz Visokog, govori i jedan od najpoznatijih egipatskih arheologa, naučnik i stručnjak za tu oblast, koji je cijeli svoj život posvetio proučavanju piramida u Egiptu. Najjači utisak ostavlja njegov 100%-tni zaključak da ta brda kod Visokog nisu djelo prirode (Boga?) već ljudskih ruku....
Gledao sam to prije 2-3 godine, tako da ne mogu da linkujem, ali snimak se lako može naći, koga zanima brzo će izguglati.

posto kornet bosanskih piramida od jagode?>